Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
#8583
O ile mi wiadomo, z pomysłu prowadzenia sklepu, tamtejszy admin wycofał się.
Ostatni cóś chłopię gadało o wielkim zarobieniu. Poczekaj spokojnie, jestem pewna, że odpowie na tego Twojego maila. Pozdrawiam :)
#8584
Dobrze więc uzbroje się w cierpliwość :D po prostu dla mnie to wielki szok gdyż czegoś takiego nie widziałam jeszcze :notguilty: a może Heniu mi powiesz gdzie jeszcze mogłabym kupić ostroplest i uczep? Jakieś sprawdzone miejsca xd bo na Allegro nie znalazłam niczego podobnego. Również pozdrawiam :)
#8586
Witam,
Niestety sklep jest w fazie testowej i nie realizuje zamówień .
Informacja o tym jest dostępna na stronie głównej, być może nie jest
dostatecznie widoczna więc postaram się ją zmienić na bardziej zauważalną .
Jednocześnie podaję link gdzie można nabyć zamówione produkty oraz
wiele innych.

http://spragnieninatury.pl/

pozdrawiam.
#8588
Ja ostropest i ziele uczepu kupuje w sklepie zielarskim u mnie w mieście. Ostropest 6 zł a uczep 3,50. Czasami jak nie ma na stanie to pani mi zamawia i jest za kilka dni :)
#8594
Dzisiaj zakupiłem w sklepie nasiennym 1,5/kg ostropestu, w cenie 10zł/kg. Przy okazji kupiłem tam siemię lniane: 3 zł/kg, słonecznik 5zł/kg, kasza gryczana niepalona jasna 4 zł/kg.
Rozmawiałem z właścicielem to powiedział, że ostropest nie jest jakoś specjalnie oczyszczany jak ekologiczny, ale nadaje się do bezpośredniego spożycia. Jest on kupiony od rolnika, który miał zbiory w wakacje 2011 roku i przechowywał go tonami u siebie więc mam nadzieję, że będzie dobry. Jutro robię test kiełkowania.
Piekary Śląskie ul. Józefki (numer budynku zapomniałem)
Telefon:505-527-105

Może komuś się to przyda :D :D :D
#8597
Już zamówiłam przez ten sklep polecany przez właściciela testowego :) przepraszam za zamieszanie musiałam nie doczytać :blush: szkoda bo fajny sklepik. Hmm u mnie w zielarskim też właśnie nie ma. Dziękuję za wszelką pomoc :* cosik na pewno się przyda :D