Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.
Awatar użytkownika
 marta_z-j
#6316
i normalnie ci się pieni na całe włosy? bo mi niekoniecznie i to mycie jest takie sobie - tyle co posmyram przy skórze i potem jeszcze zwykłym szamponem muszę umyć (dla tego odstawiłam bo używanie tego szamponu mnie przerasta :D)
 hawaje505
#6507
Cześć :hay: Sama mam łuszczycę głowy, lekarz przypisał mi clobex. Jest to szampon. Bardzo mi pomaga i widzę znaczną poprawę. Spróbuj go użyć, powinien ci pomóc a jeśli nie to na pewno nie zaszkodzi :) Życzę powodzenia :D
Awatar użytkownika
 Paweł
#6555
hawaje505 pisze:Cześć :hay: Sama mam łuszczycę głowy, lekarz przypisał mi clobex. Jest to szampon. Bardzo mi pomaga i widzę znaczną poprawę. Spróbuj go użyć, powinien ci pomóc a jeśli nie to na pewno nie zaszkodzi :) Życzę powodzenia :D
Szampon jest ze sterydem, więc stwierdzenie, że na pewno nie zaszkodzi nie jest prawdą, bo może zaszkodzić.
 Flora
#14534
Przeraża mnie myśl o skutkach ubocznych..., ale lekarz wypisał, kupiłam i dziś pierwszy raz użyłam. Wiem, że jest sterydowy, ale mam wielką nadzieję, że pomoże. Zobaczymy.
Awatar użytkownika
 szater
#14537
Flora spokojnie za jednorazowe zastosowanie szamponu leczniczego włosy ci niepowypadaja i napewno tragizmu nie bedzie...po zaleczeniu stanu ostrego spróbuj zastosowac cos lzejszego....bo ciagłe stosowanie sterydów to juz insza bajka...powodzenia :*