Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
 Basieńka44
#6008
Dziękuje w imieniu wszystkich imienniczek
Awatar użytkownika
 Paweł
#6256
Może wcześnie, a może nie, ale Wam je już teraz złożę ;) Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia. Żeby ten czas był dla Was magiczny i pełen szczęścia. No a na nowy rok, żeby był lepszy od kończącego się oraz żeby Wasze plamki i stawy spokorniały ;)
 pytunia
#6260
Z racji świątecznej gorączki będę pisać szybko :D Niech magia świąt nam się udzieli, a nasze troski staną się malutkie. Następny rok niech przyniesie więcej dobrego niż złego :D
Awatar użytkownika
 zgon1610
#6263
W sumie to ja też złożę życzenia już teraz bo mogę się do świąt nie pojawić...
Wszystkiego naj na święta oraz w nadchodzącym dużymi krokami nowym roku. Oby Wasze plamki znikały szybko i nie wracały ;)
Awatar użytkownika
 puma
#6278
dziękuję za życzenia i również życzę wszystkiego co najlepsze, spokojnych świąt, bez plamek, maści i nerwów, za to spędzonych w ciepełku i przy stole pełnym smakowitości :)
Awatar użytkownika
 Daria
#6332
Ja również dołączam się do życzeń.

Życzę Wam Wszystkim zdrowych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia! Abyście mieli jak najmniej zmartwień! Aby nasze plamki poznikały i stawy dawać znaku o sobie nie dawały!

Również te życzenia śle dla Waszych Rodzin! Wszystkiego Najlepszego! Trzymajcie się cieplutko!!! :*:*:*:*
Awatar użytkownika
 Gosiaczek68
#6381
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składam życzenia spokojnych, radosnych, ciepłych i pełnych odpoczynku Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkiego dobrego nam wszystkim również w Nowym 2011 Roku :* :* :D :inlove: :inlove: :*
Załączniki
imagesCABTF7IG.jpg
imagesCABTF7IG.jpg (9.22KiB)Przejrzano 959 razy
Awatar użytkownika
 szater
#6395
„Pomódlmy się w Noc Betlejemską
w noc szczęśliwego rozwiązania,
by wszystko się nam rozplątało,
węzły, konflikty, powikłania.
Oby się wszystkie trudne sprawy
porozkręcały jak supełki
własne ambicje i urazy
zaczęły śmieszyć jak kukiełki.
Oby w nas paskudne jędze
pozamieniały się w owieczki,
a w oczach mądre łzy stanęły,
jak na choince barwnej – świeczki."

ks.Twardowski

zdrowych ,spokojnych,rodzinnych swiąt-Krysia z rodzina :*
Awatar użytkownika
 DM 101
#6408
Ja również życzę wszystkim biedroneczkom zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej ;)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 30