Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.
Awatar użytkownika
 szater
#5805
Tam Lorinden A to chyba na ciało idzie...a na głowe Elocom...tak ja doczytałam.
Daleka jestem od ingerowania w leczenie zalecone przez lekarza...idzie cygnolina na zmiane z Lorindenem A...widac jakis plan w tym...tylko jak długo tak masz stosowac i jakie jest stezenie cygnoliny?
Co do głowy jak tam jest pare plamek jak piszesz to naprawde szkoda jechac sterydem...bo musisz sie liczyc z tym ze wysyp moze nadejsc wiekszy i co w tedy?...ale tu pusisz podjac decyzje sama

Kolego o trudnym nicku...spokojnie...najpierw przelecz tak jak lekarz zalecilł ,wyjdziesz ze stanu ostrego i pomalutku zaczniesz ekseprymentowac na sobie wszelkie dostepne metody naturalne.

Kochani nowoprzybyli....łuszczyca to nie jest choroba na chwile,jest uciazliwa ale ...mozna z nia zyc,trzeba tylko posiąsc wiedze ogólna na temat łuszczycy i...dostosowac wszelkie dostepne metody i sposoby do naszej własnej ...bo kazdy niestety choruje inaczej.Forum to kopalnia wiedzy ale jak w każdej kopalni moze pojawic sie ....metan :oh: ,wiec musicie spokojnie podchodzic do wszystkich info.Wszystko co naturalne nie powinno spowodowac jakiejs katastrofy ,wszelkie zmiany leków na leki powinien jednak zaordynowac lekarz.Macie tu duzo róznych wskazówek mozna poczytac,uzupełnic wiedze ale nie da sie przeskoczyc pewnych etapow...kazdy z nas eksperymentował na sobie na zasadzie prób i błedów i Wy tez musicie....zycze powodzenia,dacie rade...i zawsze mozecie na nas liczyc...pytajcie o wszystko...tak łatwiej sie uczyc :*
Awatar użytkownika
 puma
#5821
ja podtrzymam zdanie basieńki, jak jest mało zmian to nie stosowałabym sterydu. też kiedyś jechałam na sterydach (jak każdy z nas) nawet na kilku plamkach. jak mi się rozlazło to nie mogłam dziadostwa zatrzymać przez kilka lat.
Awatar użytkownika
 Gosiaczek68
#5826
Ja tez bym była daleka od sterydów. Słuchać sie lekarza, pod warunkiem że on słucha co mamy do powiedzenia, ja jakoś nie trafiłam na takiego. :crazy: Moja pani dermatolog, tylko pisze(mało ona dyktuje a pielęgniarka pisze), nigdy mnie nie ogladała, nawet nie mówi dokładnie co jak stosować, tylko recepta :devil: . Ja osobiście nie uzywałabym sterydów na to przyjdzie czas.
 ania80
#5831
Lorendin smaruje tylko na skórę nieowłosioną :D a stosować to mam przez sześć tygodni a 15 mam znowu wizytę i zobaczymy co dalej :)
Awatar użytkownika
 szater
#5838
czyli ma twoj lekarz jakis pomysł na leczenie....dajmy mu sie wykazac...a o sterydach poczytaj...zaraz jasniej sie zrobi dlaczego odradzamy.... :D