Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.
 bezimiennyeu
#5724
Witam na łokciach mam Ł od 6 miesięcy więc czemu nie mam wyspu wogóle gdzie indziej na ciele ? dodam iż osatnio swędzi mnie prawy łokiec jak nigdy też tak mieliście ? może wogóle nie przyjdzie wysyp ? jak myślicie od czego to zależy ? . Planuję rzucić fajki boję się jak zareaguje na to moja skóra
 Basieńka44
#5726
Jeśli rzucasz fajki to rób to stopniowo z naszą przypadłością z marszu można sobie zaszkodzić a na swędzenie łokci polecam epikrem łagodzi swędzenie zmiękcza naskórek i świetnie nawilża.
Awatar użytkownika
 szater
#5727
co do rzucenia palenia to potwierdzam....rzuciłam nagle i bez pomocy ,nie stosowałam niczego wspomagajacego rzucenie palenia...tragicznie sie to skonczyło,została zaburzona calkowicie sytacja chemiczna w organizmie.Nie wiem tez ile lat palis u mnie troszke tych 10 było :devillaugh:
Trudno nam odpowiedziec dlaczego nie masz wysypu gdzie indziej,ja lata miałam tylko na łokciach i na kolanach .Kazdy z nas ma inna łuszczyce...swoja osobista...i sam musi wiekszosc problemów rozgryzc na zasadzie prób i błędów.Łuszczyca swedzi...jak jest za sucha ....natłuszczaj to minie
 bezimiennyeu
#5732
rozumiem a stopniowo tzn jak ?:D , planuje kupic za jakiś tydzień Tabex i rzucić bo co chwile tylko zapalenie oskrzeli przez te fajki
 Basieńka44
#5733
Na początek proponuje zmniejszyć ilość wypalanych petów aż dojdziesz do zera :) :)
A na oczyszczenie oskrzeli polecam tymianek (łatwiej się po nim rzuca)
Łyżkę tymianku zalać szkl wrzątku podzielić na trzy części i pić rano południe wieczór,tydzień -tydzień przerwy.
Świetnie oczyszcza oskrzela po papierochach
Do kupienia w spożywczym na przyprawach.
Tymianek zawiera dużo cynku.
Awatar użytkownika
 Paweł
#5741
Ja bym się na Twoim miejscu cieszył, że masz tylko na łokciach ;) Przecież nie chcesz mieć tego więcej, więc odpukać, żeby nie było :)
Awatar użytkownika
 puma
#5743
to, że masz coś na łokciach to nie znaczy, że idzie wysyp :) ja ciągle mam coś na łokciach a wysypy miewam baaardzo rzadko.