Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.
 japko
#5586
Witajcie, mam na imię Michał, jestem 23-latkiem, mieszkającym w Krakowie. Z naszą prześladowczynią jestem w toksycznym związku już od liceum. Pomimo tego, że ostatnio traktuje ją dosyć oschle - ciągle chce to ciągnąć. Boże zachowaj od takich upartych wariatek! :)
Lecze się Exorexem, owijając się w folię spożywczą. Na mnie to działa. Gdyby ktoś miał jakieś pytania, zapraszam na PW, tudzież gg: 1886926. Może ktoś, kto również mieszka w Krakowie? :)
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
 zgon1610
#5588
Witam na forum.
Awatar użytkownika
 szater
#5590
Michał witaj na forum :*
W Krakowie zawiązała sie super grupa około 20+paru osób.Spotykają sie raz w miesiacu (na leczeniu biologicznym w szpitalu)super sprawa....takim łącznikiem jest nasza betka....zapewne sama cie wyhaczy ale....w razie czego wiesz do kogo pisac na PW po dokładne info.Tak po prawdzie to....strasznie ci zazdroszcze.....i tego Krakowa i....tej grupy :D
Awatar użytkownika
 henia
#5592
Witaj Michale :* Również leczyłam się exorexem, ale bez folii. Może kiedyś wypróbuję ten Twój sposób. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
 Paweł
#5596
Czołem Michale,

No ja też Exorexu używałem. Nie za dużo, ale wystarczająco, żeby stwierdzić, że na mnie działa.
 japko
#5600
szater pisze:Michał witaj na forum :*
W Krakowie zawiązała sie super grupa około 20+paru osób.Spotykają sie raz w miesiacu (na leczeniu biologicznym w szpitalu)super sprawa....takim łącznikiem jest nasza betka....zapewne sama cie wyhaczy ale....w razie czego wiesz do kogo pisac na PW po dokładne info.Tak po prawdzie to....strasznie ci zazdroszcze.....i tego Krakowa i....tej grupy :D
Świetna sprawa, ja chyba na leczenie biologiczne się nie kwalifikuje, aczkolwiek chętnie bym wpadł na kawę. :)
henia pisze:Witaj Michale Również leczyłam się exorexem, ale bez folii. Może kiedyś wypróbuję ten Twój sposób. Pozdrawiam
Ja postępuje tak dopiero od niedawna, folia w moim przypadku przyśpiesza widoczne efekty.
Awatar użytkownika
 Gosiaczek68
#5602
Witam i ja xd :)