Tu pytamy, polecamy i odradzamy sobie szpitale, kliniki, sanatoria oraz lekarzy.
Awatar użytkownika
 Paulina
#4285
Zwracam się z prośbą, czy ktos moze mi polecić jakiegoś dobrego dermatologa w Poznaniu? Byłam już u 3 dermatologów, ale nie moge juz patrzec jak zapisują mi kolejne sterydy, które i tak nie przynoszą żadnego rezultatu :( Jestem już tak rozżalona na lekarzy, że mam dość, ale jak patrze na moją łuszczyce to wiem, że bez leczenia będzie tylko gorzej. Żeby tylko było to odpowiednie leczenie. Czekam na odp i z góry bardzo dziękuje
 Anka
#5224
Witam Cię, tez miałam ten sam problem z poznańskimi dermatologami...Odwiedziłam co najmniej czterech i żaden mi nie pomógł, aż nie trafiłam na dr Grzegorza Grzybowskiego, który przyjmuje na pewno prywatnie przy ul Piątkowskiej, przy akademikach. On raczej leczy metodą naświetlania, pierwsza wizyta kosztuje 50 zł, kolejne już naświetlania kosztują 10-20 zł. Naprawdę jest to doktor godny polecenia, w końcu jedyny, który mi pomógł!!Tylko trzeba systematycznie jeździć do niego...Ja zbytnio nie zawsze mogę, bo zapomniałam Ci moja droga powiedzieć, ze on przyjmuje tam w godz: 18:00 - 20:00, dlatego wybieram się teraz do szpitala wojskowego w Poznaniu na leczenie...
Reasumując polecam Ci go!Jedyny według mnie dobry dermatolog w Poznaniu!!Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogłam Ci:) oj zapomniałabym nr do doktora Grzybowskiego 618466509
 damian78
#24146
witam,
Zwracam się z zapytaniem czy oprócz gabinetu Pana Grzybowskiego można w poznaniu udać się na naświetlanie UVB prywatnie? Chcę spróbować naświetleń ponieważ 10 dniowy pobyt w szpitalu nie przyniosł żadnych efektów a zawsze słońce w okresie letnim mi bardzo służy. Niestety mam łuszczycę kropelkową na całym ciele(brzuch i plecy okolice krzyża pozlewała się w całość) dodatkowo na dłoniach i stopach gudkowa. W szpitalu proponowano mi neotigason lecz odmówiłem kuracji ponieważ wysyp mam od 5 stycznia po przebytej anginie. Poprzednio wysyp miałem 2 lata temu ale nie był tak intensywny jak obecnie i także nastąpił po anginie. Najdłużej udało mi się utrzymać czystą skórę przez aż 7 lat. Jakie maści stosować najlepiej w domu poza wykluczeniem sterydów? pozdrawiam,
Awatar użytkownika
 zgon1610
#24577
Jeśli chodzi o Poznań to polecono mi się udać do profesora Żaby, podobno pomaga- nie byłem, ponieważ podjąłem już działania w innym miejscu, może jednak pomóc z tego co mi mówiono...
Jeden z kontrahentów mi go polecił, nie było widać zmian a podobno nieźle się sypał ;)