Aktualności i nowości dotyczące świata łuszczycy oraz całego portalu luszczyce.pl.
#367
Dnia 23 października 2010 roku odbędzie się konferencja pt. "O godne życie z łuszczycą" organizowaną przez Stowarzyszenie "Psoriasis". Konferencja odbędzie się w Bydgoszczy i jest zupełnie bezpłatna - będą na niej poruszane ciekawe zagadnienia dotyczące łuszczycy także zapraszam chętnych :) Zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć. Szczegóły na blogu we wpisie o konferencji na temat łuszczycy.
Awatar użytkownika
 Paweł
#369
Dlatego zaproszenie skierowane jest dla tych co chcą i mogą :) Jak ktoś jest z okolic to raczej nie powinno być problemu ;) Ale jak ktoś z daleka ma możliwość przyjechać to również zachęcam :)
#380
Oj pawełku zaproszenie jest skierowane do WSZYSTKICH tylko że nie wszyscy moga .....a ci co ewentualnie moga to nie bardzo ...chca :devillaugh:
Mam nadzieje ze Ty bedziesz obecny i...przekazesz nam wszystkie niezbedne wiadomosci :D
Awatar użytkownika
 Paweł
#381
Dokładnie, zaproszenie jest do wszystkich, ale nie każdy ma możliwość się tam dostać. Sam nie wiem czy będę mógł się wybrać. Ale postaram się.
#385
Paweł czemu nie moge edytowac swojego wczesniejszego postu?jest tam bład (szybkosc zwyciezyła) i chciałabym go poprawic a nie moge.Zaznaczam że bardzo czesto po fakcie cosik wypatrze i....bardzo prosze o mozliwosc poprawienia :D
#386
Regulamin :D
8. Staraj się nie pisać 2 lub więcej postów pod rząd w jednym wątku. Skorzystaj z opcji "Edytuj", jeśli chcesz zmienić swój post lub coś dopisać. Opcja ta jest dostępna przez godzinę od napisania postu.
Edycja jest ustawiona na godzinę, jest to dosyć długo - z doświadczenia wiem, że ewentualne zmiany w poście są robione w pierwszych kilku, kilkunastu minutach od napisania postu. Dodatkowo takie ograniczenie jest też po to, aby ktoś się nie schytrzył i nie zmienił zdania i przykładowo zmienił cały sens postu po kilku dniach przykładowo - a też się to zdarza.

Ps. "Byka" poprawiłem ;)