W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
 Anna Fijałek
#36423
Cześć mam łuszczycę stawowa jak radzicie sobie z bólem?
Ja niestety ledwo chodzę tak mnie bolą kolana i stopy
Biorę metotreksat oraz byłam na badaniu klinicznym biologi ale nie pomogło mi.