Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
 ivar
#36022
Witajcie, jakiej mocy klimatyzację zamontowaliście u siebie w domu?

Jakieś porady?
 merde
#36024
Ja mam 100 m2 dół 50 i góra 50 .
2x3,5 kw klimatyzację
W
Łazience dodatkowo mam nieszczęsne kable grzewcze ( nie polecam poza łazienka )
Dziennie zużycie prądu na ogrzewanie jest różne , od 5-10kwh .
Wiadomo że jest to uzależnione od ocieplenia , temperatury na zewnątrz itd .
Ale ja przy ustawieniach na 22 mam takie wyniki
To jest z dzisiaj od 24:00 do teraz
Na górze nie mam monitorowanej klimatyzacji ale większą robotę robi tu klika na dole , gdyż na górze nawet bez dogrzewania jest 19°C
Mogę dać tutaj namiar na firmę, która oferuje montaż klimatyzacji w Lublinie https://klimatyzator.net.pl/

Powinni doradzić jakieś wygodne oraz jednocześnei praktyczne rozwiazanie w tym temacie .