Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.
 szuwarek
#3412
Jestem na tym portalu po raz pierwszy i na razie dopiero ogarniam całość. Dla mnie ta choroba to życiowa porażka i nic nie jest cacy ani fajnie. Mam 46 lat a mój świat to pustka i samotność. Mimo wszystko pozdrawiam optymistów.
Awatar użytkownika
 szater
#3413
witaj szuwarku...mysle ze jak z nami pobedziesz to szybko ci samotnosc przejdzie...zawsze tu jest ktos z kim mozesz pogadac,poprzyjaznic sie lub zwykle ....pobyc :*
Awatar użytkownika
 puma
#3419
witaj szuwarku :) dla nas też ta choroba to porażka, ale niestety trzeba brać się w garść i lecieć do przodu. z nami dasz radę, tu jest naprawdę bardzo fajnie :D :*
Awatar użytkownika
 Paweł
#3423
Witaj Szuwarku :)

Dla mnie ta choroba to też porażka, wiadomo, że lepiej, gdyby jej nie było, ale łuszczyca też nie ma ze mną dobrze ;) Zaraz idę ją porazić jakąś maścią :D
Awatar użytkownika
 Karolek90
#3438
Siemanko Szuwarek :D

damy rade he znajdziesz tu oparcie w tych co przeżywają to samo i wiedzą o co chodzi :D
Z nami nie będziesz się nudził :D
 szuwarek
#3480
dzięki za życzliwość, szanuję Was za to ale ja się już pogodziłem z losem. Tak jak napisałem, wszedłem na forum z ciekawości i jeśli pozwolicie, to sobie czasem poczytam :)
 dora1000
#3481
Witaj szuwarku.

Z nami zawsze słońce świeci :). Bądz optymistą. Pomyśl że inni mają gorzej niż my ;)