Aktualności i nowości dotyczące świata łuszczycy oraz całego portalu luszczyce.pl.
#323
Dla wszystkich osób, którzy czytają mojego bloga wprowadziłem nową funkcjonalność. Od teraz pod każdym wpisem na blogu znajdują się ikonki społecznościowe i inne ułatwiające dzielenie się wpisami na blogu w portalach społecznościowych, dodawanie wpisów do ulubionych, czy też drukowanie ich lub zapisywanie w formacie pdf. Mam nadzieję, że przyda się Wam ta funkcjonalność. Więcej o nowych funkcjach można przeczytać we wpisie o ikonkach na blogu.
#324
Pawełku sledze intensywnie i w miare systematycznie wszelkie Twoje poczynania......szczerze podziwiam :D .......ostatnia wiadomosc pewnie takoż samo ważna i dużo wnosząca.....szkoda że nic a nic z tego nie rozumiem :nomnom: :totalshock:
Wiem jednak że jak będe cosik potrzebowała to napewno pomożesz takiemu laikowi jak ja :*
Awatar użytkownika
 Paweł
#325
Przyznam się, żę to głównie dla osób korzystających z portali społecznościowych. Dosłownie w kilka chwil można powiadomić na portalu społecznościowym o wpisie. Nie każdy korzysta z takich portali, ale część tak. Jednak są tam też opcje np. drukuj - taka mała drukareczka, albo zapisz na dysku w pdfie - taki format pliku - masz zapisane wtedy wpis w dogodnym formacie. Jest też opcja powiadom o wpisie znajomego na adres e-mail (taki znaczek koperty) - klikasz w to podajesz adres znajomego, swój - klikasz ok i już znajomy ma na poczcie wiadomość o wpisie. W razie czego śmiało śmiało pytajcie - postaram się wytłumaczyć o co chodzi ;)