Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
 Artze
#32305
czy są wśród Was miłośniczki kawy? Powiecie jaką kawę pijecie w domu? Do niedawna pracowałam w kawiarni i piłam kawę z ekspresu kolbowego.. w domu raz na jakiś czas rozpuszczalną, bo nienawidzę jak mi fusy latają po kawie. Teraz brakuje mi tego smaku prawdziwej kawy, ekspres taki drogi xD A ta rozpuszczalna to ani zdrowa, ani energii nie dodaje.. Macie jakieś sprawdzone zaparzacze, ekspresy w miarę niskiej cenie ? widziałam jakieś zaparzacze tłokowe, kawiarki i mnóstwo innych. Ale pytanie co się u Was sprawdza ?
 Showno
#32316
Jeśli lubisz prawdziwą kawę, to warto zainwestować w dobry ekspres do kawy, który pozwoli Ci cieszyć się smakiem kawy na co dzień. Jednak ekspresy kolbowe zwykle są dość kosztowne i wymagają nieco więcej wiedzy i czasu, aby uzyskać najlepszy smak kawy. Jeśli nie chcesz wydawać zbyt wiele pieniędzy, a jednocześnie cenisz sobie dobrą kawę, warto rozważyć zakup ekspresu ciśnieniowego, który pozwoli Ci przygotować kawę w domu o podobnym smaku do tej z kawiarni.
Duże znaczenie ma też sama jakość kawy ;) Warto jest zastanowić się nad aromatyczną kawą ziarnistą https://studiokawy.pl/sklep/kawa/palarnia/ Możesz przejrzeć sobie je na tej stronie.