Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.
#31705
Cześć, chciałbym zapytać ludzi którzy zmagają się z łuszczycą paznokci, jaki jest Wasz sposób na zakrycie zmian łuszczycowych?
Temat głownie kieruje do mężczyzn gdyż dziewczyny zawsze mają łatwiej w tej kwestii, mogą zwyczajnie paznokieć pomalować tak jak to robi każda kobieta, gorzej mają faceci którym nie wypada mieć pomalowane paznokcie :D ... choć może i to by było lepsze niż chodzić z zepsutymi paznokciami na wierzchu...
Ale oczywiście kobiety też zapraszam do dyskusji bo może po prostu znają jakieś sposoby dla mężczyzn?
Może są jakieś lakiery które nie rzucają się w oczy kolorem ale ukrywają przynajmniej częściowo zepsute paznokcie? Mam tutaj na myśli głównie plamy pod paznokciem bo zgrubienie paznokcia to zupełnie inny temat..
Ps. wiem jak to brzmi, facet pyta o lakier ale wierzcie mi, łuszczyca paznokci to coś strasznego. Krepuje ruchy w każdej sytuacji żywiowej, w pracy, w domu, na wakacjach. Wszędzie.