Rozmowy dotyczące choroby współistniejącej z łuszczycą, czyli łuszczycowego zapalenia stawów (łuszczycy stawowej).
 tomar
#30279
Dzień dobry
Mam na imię Tomasz ,mam 45 lat i od 18 roku życia mam łuszczycę i łzs zdiagnozowane 15 lat temu.
Mam problem z bolącym biodrem i pośladkiem który zaczyna boleć zaraz po krótkim siedzeniu i od kilku miesięcy dają mi popalić ròżnymi fazami bólu.W związku z tym byłem u kilku lekarzy ortopedów i orto- reumatologa.Diagnozy różne np. mięsień gruszkowaty, złamanie zmęczeniowe szyjki głowy kości udowej , wskazanie do endoprotezy w wyniku zwyrodnienia - wąskie szczeliny w stawie,lecz na razie według niektórych jest na endo za wcześnie i marzę aby tego uniknąć.Ortopedzi patrzą na to wszystko pod względem urazowym ,reumatolog z kolei nic na rezonansie i RTG strasznego nie widzi i mówi iż to mogą to być zapalenia jakiś pobliskich ścięgien.
Czy ktoś z Państwa borykał się z takimi dolegliwości biodra i pośladka ???- jeśli tak, to co wam pomogło bo idzie czasem zwariować z bólu.
 przemex
#30403
Zainteresuj się książką: Choroba zwyrodnieniowa to nie wyrok Ronald Liebscher i opisanej tam technice ćwiczenia powięzi.