Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.
 Andrzej
#22804
teraz zastrzyki 4 szt. do domu i raz na 2 mies.wizyta brak jakiegokolwiek bólu i objawów a zażywałem 120 środków przeciw bólowych na mies.a teraz ani jednego od maja ktoś powie że leczenie biologiczne jest do kitu itp. to go pozdrawiam widziałem jak na rzs pomaga lek biologiczny kobiety prawie nie chodziły a teraz nawet spódniczkę ubierają.
 lipa
#22836
Gratuluję i cieszę się z osiągniętych wyników!

Ja na leczeniu już piąty miesiąc. Jest pięknie. :)
 zofiaa
#23195
Witam, już rok czasu minął odkąd robię zastrzyki, wszystko niby jest ok i się cieszę że zeszło, ale mam inny powiedzmy problem na brzuchu plecach pozostały mi białe plamy, wiem że są ludzie którzy marzą żeby tylko takie mieć ale ja dalej się tego okropnie wstydzę.
Stąd moje pytanie, macie jakieś sprawdzone sposoby żeby to jakoś zatuszować albo co ? Bo słońce przez lato nic mi nie pomogło, tylko większy kontrast się zrobił...
 Tinka93
#29250
Witam,

podbijam temat, choruję na łuszczycę od 10 lat. od 5 lat testuje lek ixekizumab, niestety leczenie kończy się już za 6 msc i obawiam się co będzie dalej. Spotkałam się z wieloma opiniami i każda martwi mnie coraz bardziej. Choroba u większości pacjentów wraca ze zdwojoną siłą. U mnie łuszczyca występuje w śladowych ilościach, boje się co będzie po leczeniu. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia??

z góry dzięki za każdą odpowiedz
 Sizla
#29445
Czy jest jakiś prosty sposób aby dostać się na terapię ? zaznaczę ze nie stać mnie na leczenie bez refundacji : [ i nie mam jeszcze RZS a jedynie skórny i paznokciowy standardzik
Awatar użytkownika
 Paweł
#29447
Niestety do leczenia biologicznego nie ma prostej drogi. Trzeba być mocno wysypanym i przejść większość innych metod leczenia tradycyjnego bez skutku.
 andrzej4757
#29690
Tinka93 pisze:Witam,

podbijam temat, choruję na łuszczycę od 10 lat. od 5 lat testuje lek ixekizumab, niestety leczenie kończy się już za 6 msc i obawiam się co będzie dalej. Spotkałam się z wieloma opiniami i każda martwi mnie coraz bardziej. Choroba u większości pacjentów wraca ze zdwojoną siłą. U mnie łuszczyca występuje w śladowych ilościach, boje się co będzie po leczeniu. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia??

z góry dzięki za każdą odpowiedz
 andrzej4757
#29691
bez paniki przecież masz lekarza ten lek jest stosunkowo młody ja jestem w pierwszej grupie która go otrzymała minęło 5lat brak objawów po co te nerwy on teraz jest dostępny jako taltz
masz parę lat spokoju ja jestem na bieżąco jak co to napiszę
Awatar użytkownika
 szater
#29723
andrzej4757 pisze:bez paniki przecież masz lekarza ten lek jest stosunkowo młody ja jestem w pierwszej grupie która go otrzymała minęło 5lat brak objawów po co te nerwy on teraz jest dostępny jako taltz
masz parę lat spokoju ja jestem na bieżąco jak co to napiszę
Otrzymałes go na stawy czy na skórna łuszczycę.Znam setki osób po biologach i NIKT nie pozostał bez nawrotu choroby :surprised:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13