Tu piszemy o leczeniu tradycyjnym stosowanym w łuszczycy, czyli o maściach, płynach, tabletkach i zastrzykach oraz o światłolecznictwie.
 Ania1111
#28828
Hej. Tak jak w temacie, chcialam zapytac o techniczne strony smarowania. Jak to robicie? Albo jak powinno sie.

Smarujac sie mascia na noc, wytrze sie ona w pizame i nie zostanie na skorze. Kiedys probowalam tak smarowac. Z mniej tlustymi masciami jakos to idzie ale np. tłusty Cocois wytrze sie od razu.

Jak sobie z tym radzicie?
Awatar użytkownika
 szater
#28831
ja stosowałam tak ze smarowałam i chodziłam w bieliznie po domku,ze dwie godziny,potem zmywałam,scierałam masci,jeżeli pod okluzje to na 2h i wtedy w ubraniu a jezeli na całą noc to bandażowałam,miałam tez specjalna pizamę i posciel. :)
 Ania1111
#28960
Czesc,
Stosuje masc cocois przez ok. miesiac tylko na lydki zeby sprawdzic czy bedzie dzialac.
Ale ciagle mam na zmianach luske.
Czy to oznacza ze masc nie dziala?
Awatar użytkownika
 Paweł
#28967
Jeśli nie widzisz żadnej poprawy to bardzo prawdopodobne, że nie działa.

Ale jeśli łuska zmniejsza się w stosunku do tego co było na początku to myślę, że jeszcze należy testować.
Awatar użytkownika
 szater
#28980
Ania1111 pisze:Czesc,
Stosuje masc cocois przez ok. miesiac tylko na lydki zeby sprawdzic czy bedzie dzialac.
Ale ciagle mam na zmianach luske.
Czy to oznacza ze masc nie dziala?
Są ludzie co zle reagują ...czyli wogóle nie reagują na leczenie dziegciami...ja też...trzeba zmienic metodę :)