W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
Awatar użytkownika
 szater
#28126
Sprawa z cygnolina jest jasna i prosta...ma wypalac zmiany,spełnia sie doskonale,działa ZAWSZE!Zostaja białe plamy i owszem,z czasem mozna sie ich pozbyc,po innych lekach z czasem wychodzą ciemnobrazowe plamy...nie wiem co lepsze :P leczenie cygnolina zawsze daje remisje jedynie w przypadku niewielkiego %ludzi ,którzy sa na nią uczuleni i nie moga jej stosowac,remisji sie nie doczeka.

leczenie masciami jest związane z systematycznoscią i konsekwencja,ale efekt jest zapewniam :P od lat pomagam tym ,którzy chcą sie leczyc cygnolina...maja efekty.

Ciagle piszesz...inne masci nie podajac nic konkretnego,mam watpliwosci czy rzeczywiscie spróbowałas chociazby proderminy.Naszą rola nie jest straszenie a przestrzeganie puki jest jeszcze czas.Co to jest koszmar wysypu to przekonasz sie po odstawieniu cyklosporyny a potem po biologach.Jestes młoda życie przed Tobą,zapewnim ze nie warto poswiecac zdrowia i zycia tylko dla unikniecia plamek.Sama widzisz jak twój organizm sie broni jak walczy pokazujac ci że mu nie pasuje....

No nic musisz sie przekonac sama na sobie,chciałysmy ci przedstawic jasno sytuacjie bo pani lekarz ci tego nie powie...wybór jest twój.

Jeżeli juz masz takie postanowienie to zamiast tej cyklosporyny zastosuj masc chinską...u wszystkich działa...zawsze to lepsze jak biologi i chemia.
Awatar użytkownika
 antonia
#28127
Moda Damo,
czytając Twoje posty odnosi się wrażenie, że kombinujesz jak szybko i bez trudu zaleczyć łuszczycę by ładnie i efektownie wyglądać na wuefie. Tak się nie da, coś trzeba poświęcić, wygląd albo zdrowie, nikt Ci tu nie podpowie co masz zrobić, jesteś dorosła i świadoma konsekwencji leczenia biologicznego, wybór jest Twój.
#28131
Znam konsekwencje :) I to nie jest tak, że chcę iść na łatwiznę. Wiem, że nie powinnam brnąć w to leczenie bo ono poza poprawieniem stanu skóry nic dobrego mi nie da. I poważnie - cygnolina nie dała poprawy. Zmiany w pewnym momencie przestały reagować... Jeżeli znacie jakiś sposób aby zmiany zniknęły całkowicie - chętnie wysłucham i jutro powiem mojej doktór.
 Alicja
#28196
A wystarczy przeczytać dokładnie ulotkę, tam producent leku objaśnia, jakie są działania uboczne, czego należy unikać,ostrzeżenia, interakcje. I wszystko będzie wiadome. I tego naleźy przestrzegać, by nie zrobić sobie krzywdy. Lek bierze się w dawce podzielonej, w odstępie 12-tu godzin, tolerancja to góra do 4 godzin;
Jak każdy lek ma swoje działania uboczne, o tym i formuje producent.
Awatar użytkownika
 szater
#28197
Droga Alicjo ulotka to ulotka jak dany człowiek zareaguje n lek jest trudne do przewidzenia,wiec nie ma co krytykowac kogos za skutki jakie u niego spowodował lek,taki czy inny.Ja jestem uczulona na premedykacje ,które podaje sie przed operacją....ma uspokajac u mnie wywołuje stany lękowe :notguilty:
 mr.eko82
#28260
witam ponownie, ja bralem 3 x po 100..jak bylem w polsce, ostatnie moje dawki to 2 razy po 100, a teraz pozytywnie przeszedlem kwalifikacje na zastrzyki biologiczne, mam dostawac Stelara, poki co czekam na ozdew od farmaceuty i pozniej pielegniarki ktora bedzie to nadzorowac...zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam