Rozmowy na temat leczenia domowego, ziołolecznictwa, suplementacji, terapii niekonwencjonalnych.
#27363
Dziękuję Pawle za pomoc. :) Moja postać krostkowej łuszczycy zaatakowała mnie ostatnio wprost potwornie. Udało mi się dzisiaj zamówić maść, mam nadzieję że nie przyjdzie mi zbyt długo czekać na przesyłkę. Dla wszystkich dyskutantów pozdrowienia oraz podziękowania za wskazówki dotyczące tej niezwykle uciążliwej choroby.
#27404
no więc jestem po tygodniowym smarowaniu chińczykiem.. zmiany szybko zeszły - jak po sterydzie, aż mnie złe myśli zaczęły chodzić po głowie :notguilty: czy to tylko zioła? :speechless:

jestem na etapie odstawienia.. cieniusieńka warstwa raz dziennie.. czy zmiany wrócą? chyba tak, już się coś jakby przebija - a dłużej nie chcę stosować jednak niczego bez konsultacji z lekarzem ;)


dla niewtajemniczonych - jestem w ciąży :) dlatego nie decyduję się na przedłużenie kuracji.. a sterydy zakazane w ciąży więc szukam alternatywy dla mojej zmiany na kolanie, która niestety uporczywie podchodziła ropą :annoyed: :angry:
#27411
Odnośnie przesyłek z alliexpress - na pierwszą czekałem ok 28 dni, na drugą już znacznie dłużej, nawet już stwierdziłem, ze widocznie nie dojdzie - ale ku mojemu zdziwieniu po ok 50 dniach doszła - jak się okazało z Malezji :) dla mnie uff ulga, bo już się posiłkowałem od znajomego i zamowiłem gdzie indziej.

Jeśli ktoś ma potrzebę PILNEGO nabycia maści znajomy ma jeszcze coś na zbyciu, chodzi aktualnie na lampy i tylko się nawilża, inne maści odstawił. Info na priv
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 62