Życie z łuszczycą na co dzień, czyli jak radzimy sobie z naszą chorobą w codziennych czynnościach.
 Outorka
#26613
Witam serdecznie,
zalogowałam się tu pierwszy raz :)
Mój mąż ma bardzo uciążliwą łuszczycę skóry i stawów od kilku lat (tzn. stawów krócej). Przed chorobą lubił chodzić do sauny i chcieliśmy do tego wrócić, ale gdzie nie pytam, czy wpuszczą osobę z łuszczycą skóry, słyszę odmowę :( Czy znacie może Państwo saunę we Wrocławiu, gdzie łzs nie jest problemem?
Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
 szater
#26619
Korzystam ze wszelkich saun na terenie Polski,gdziekolwiek sa dostepne,nigdy nie miałam problemów z wejsciem,nikt nie pytał ani ja nie wyjasniałam.Podobnie ma sie sprawa z basenem :surprised:
gdy wysyp jest duży to moze dobrze zaopatrzyc sie w razie czego w opinię lekarska czy wogóle można korzystac w tym czasie z sauny a jeżeli tak to zaswiadczenie zawsze pomoże w razie cuś xd
 Outorka
#26621
Bardzo dziękuję za odpowiedzi :) Do tej pory w kilku saunach usłyszałam odmowę. Na dziś zarezerwowaliśmy małą saunę w Grocie solnej na prywatny seans. W sumie też fajne wyjście :) Naprawdę w Aquaparku pozwalają? Byłoby cudownie, bardzo lubię tamto saunarium. Mąż mówi, że jak się jeszcze trochę opali, to nie będzie się krępował :) Niestety wysyp na plecach głównie jest ogromny :(
 euterpe
#26729
Info z 2011 ale raczej aktualne.

Witam bardzo serdecznie!
W odpowiedzi na Pana pytanie informuję, iż korzystanie z naszego obiektu przez osobę chorą na łuszczycę jest możliwe
wtedy, gdy nie ma ona przerwania ciągłości skóry. W przeciwnym razie jest to zabronione.


Zapraszamy gorąco.


Pozdrawiam

Renata Kamińska
Punkt Informacyjny
tel: +48 (71) 77 11 511

Wrocławski Park Wodny S.A. ul. Borowska 99, 50-558 Wrocław