Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.
 Maja
#26066
Mialam odnowe na stopach /podeszwach/ zastosowałam HZO+ OCM i CBD i wiem ze ta krotka kuracja doprowadzila do normalności.Moge polecić i sprzedać .Maja

/podloze marihuany leczniczej/
 Maja
#26187
Maja pisze:Mialam odnowe na stopach /podeszwach/ zastosowałam HZO+ OCM i CBD i wiem ze ta krotka kuracja doprowadzila do normalności.Moge polecić i sprzedać .Maja

/podloze marihuany leczniczej/
Masci i jeden plyn kupione w Holandii w oryginalnym opakowaniu zamkniętym cena 130 zl .
Produkt ten zrobiony jest z marihuany.
Awatar użytkownika
 szater
#26188
nie żebym sie czepiała ale jak sie ma do tego nasze polskie prawo? :surprised: sprowadzanie i handel preparatami na bazie srodka zakazanego w Polsce....bede wdzieczna za informacje :notguilty:
 Maja
#26196
poczytaj o marihuanie /uzywka/ dla celów }}"""happy"" /być/
i produkcji w tej postaci jak na foto do celów leczniczych,a wtedy zrozumiesz działanie tych dwóch produktów.Bo ten drugi kupiony przezemnie jest LEKIEM!
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
 szater
#26197
co nie zmienia faktu iż jest składnik zakazany w Polsce :P
Z tego co wdze na wszystkich forach jest twoje ogłoszenie i ludzie mają watpliwosci,chetnych też niekoniecznie,wiec, widac nie jest to takie oczywiste :surprised:
 Maja
#26252
Moja weteranko tego portalu, kupujcie z Chin to was ""wyleczy"" odpady tez czasem daja w kosc....
Nikomu nie wtykam tylko dziele się swoim doświadczeniem!
Poza tym co wy wiecie o lekach na bazie marihuany? Twierdze ze NIC!
Dla pikanterii dodam ze od 30 lat mieszkam w Utrecht /Holandia/ i w Polsce.
Ps.
Już sprzedane!!!!!!! a reakcji na zakup od madrych czytających o tym produkcie w jez.angielskim miałam z całej Polski
Temat zamknięty!!