W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
Awatar użytkownika
 antonia
#25142
Adzia pisze:Siedzę od godziny i ryczę z bólu .. z wkurzenia na moją chorobę.Nigdy jeszcze tak nie miałam.Boli mnie nawet to jak pisze na klawiaturze.Ja już nie wiem co mam robić.Mam dość pomału po prostu dość.Kobieta w sklepie mi powiedziała,że mam towaru nie dotykać bo mogę zarażać ( brałam cukier ! )
Najgorsza zaraza to ludzka głupota, tej pani ze sklepu i tak już nic więcej nie może zaszkodzić więc się nie przejmuj :)
Czy cokolwiek z naszych porad pomogło Ci w złagodzeniu bólu?
 Adzia
#25145
Najbardziej pomaga moczenie w płatkach i krem nagietkowy,parafina .Kupiłam tez mydło z mediderm i krem.Jak gdzieś muszę wyjść to zabieram ze sobą i nawilżam sobie w drodze dłonie.Piankę tez kupiłam chłodzącą. Bardzo dziękuje za wszystkie porady.Teraz jest ciut lepiej i już nawet nie myślę o Pani ze sklepu.
Awatar użytkownika
 Paweł
#25146
szater pisze:Daivobet to na chwilę obecną jest najlepszym srodkiem farmaceutycznym w leczeniu łuszczycy.Jego głównym składnikiem jest KALCIPOTRIOL pochodna wit D3 a dodatek sterydu jest minimalny.
Daivobet posiada standardową dawkę sterydu a nie minimalną. Dla porównania posiada go tyle samo co Diprosalic (i jest to dokładnie ten sam steryd). Można by rzec, że minimalna dawka jest pochodnej witaminy D3.

Kalcypotriol:50 μg/g
Betametazon: 0,5 mg/g
 Basieńka44
#25151
W płatkach można moczyć kilka razy dziennie szybciej podgoisz zamiennie można także w siemieniu lnianym.
 Adzia
#25152
Basieńka44 pisze:W płatkach można moczyć kilka razy dziennie szybciej podgoisz zamiennie można także w siemieniu lnianym.
Mocze kilka razy dziennie nawet dzisiaj do wanny wlałam i w tym się moczyłam. Z siemieniem spróbuje ale to za kilka dni bo na razie odpukać efekt po płatkach super.Jak tak leżałam w wannie to zastanawiałam się dlaczego wcześniej nie poszukałam takiego forum.Dziękuje Wszystkim za rady i proszę o więcej :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :)
 Basieńka44
#25153
Skoro moczysz się w wannie to wnioskuje że masz na całych rękach a nie tylko dłoniach.
Ja do kąpieli używam soli zwykłej jodowanej i ok 3 łyżek oleju na wannę.
Skóra super nawilżona nie używam przy tym mydeł czy balsamów jakichkolwiek.
 Adzia
#25154
Basieńka44 pisze:Skoro moczysz się w wannie to wnioskuje że masz na całych rękach a nie tylko dłoniach.
Mam łuszczyce nie tylko na dłoniach ale zaczyna mi wychodzić na stopach,piętach i całych nogach mam plamy.W soli się boję,ze mnie będzie szczypiec a dość się ostatnio nacierpiałam.Dzisiaj dłonie są dużo dużo lepsze.Gdzie nigdzie widać przebłyski jasnej skóry i tym się ciesze jak małe dziecko cukierkiem :D
 Basieńka44
#25155
Adzia pisze:
Basieńka44 pisze:Skoro moczysz się w wannie to wnioskuje że masz na całych rękach a nie tylko dłoniach.
Mam łuszczyce nie tylko na dłoniach ale zaczyna mi wychodzić na stopach,piętach i całych nogach mam plamy.W soli się boję,ze mnie będzie szczypiec a dość się ostatnio nacierpiałam.Dzisiaj dłonie są dużo dużo lepsze.Gdzie nigdzie widać przebłyski jasnej skóry i tym się ciesze jak małe dziecko cukierkiem :D
W takiej kąpieli nic nie szczypie nawet jak zmiany są zaognione,dolecz dłonie tym co leczysz a potem spróbuj jak chcesz.
Nie masz problemu z wizytami w WC??
Stopy również można moczyć w płatkach kilka razy dziennie a nawilżać świetnie nawilża Epikrem zmiękcza naskórek dzięki czemu nie pęka skóra.
Na stopy stosowałam również Dernilam maść i krem na przemiennie daje świetne efekty akurat na stopach.
Awatar użytkownika
 antonia
#25156
Adzia pisze:
antonia pisze:Dodawaj do kremów i maści pastę cynkową, możesz bez recepty kupić w aptece. Pasta cynkowa wybiela i regeneruje skórę.
Jutro kupię..
Kupiłaś? stosujesz?
 Adzia
#25160
antonia pisze:
Adzia pisze:
antonia pisze:Dodawaj do kremów i maści pastę cynkową, możesz bez recepty kupić w aptece. Pasta cynkowa wybiela i regeneruje skórę.
Jutro kupię..
Kupiłaś? stosujesz?
Tak oczywiście,na noc a rano wstaję biorę kąpiel w płatkach i nawilżam skórę maścią nagietkową.