Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.
 pawxi
#25046
dzwonilem tam i powiedzieli ze to pomylka.moze powiecie mi gdzie moge wykonac takie badania czy dostane skierowanie u rodzinnego lekarza i gdzie potem z wynikami isc zeby mi powiedzieli i dobrali jakas odpowiednia diete?a tak wogole to z badan krwi mi wyjdzie co powoduje nawroty luszczycy?
Awatar użytkownika
 antonia
#25047
Nie mogę tego zrozumieć, może pomyliłeś numery telefonów?
Na tej stronie podany jest kontakt mailowy:

http://panaceum-waw.pl/kontakt

WARSZAWSKIE CENTRUM PROMOCJI ZDROWIA
PANACEUM s.c.
Lwowska 10 lok 1
00-658 Warszawa

Czynne:
Poniedziałek: 9-19
Wtorek: 9-18
Środa: 9-19
Czwartek: 9-18
Piątek: 9-18

Tel: /22/ 299-28-38
Tel: 887-549-999

Nasze Centrum znajduje się w samym sercu Warszawy
w sąsiedztwie Politechniki Warszawskiej oraz Placu Konstytucji

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 pawxi
#25049
nie chce jezdzic gdzies po Warszawie.chce tu na miejscu sie leczyc tylko potrzebuje odpowiedz czy moge zrobić zwykle badanie krwi czy jak to wyglada?tam jak zadzwonie do tego panaceum to napewno nie udziela takich rad
Awatar użytkownika
 antonia
#25050
Zwykłe badanie krwi Ci nic nie da, jeśli chcesz wiedzieć dokładnie na co jesteś chory i jak najskuteczniej to leczyć to najlepiej byłoby skontaktować się ze specjalistą, dermatologiem, który wyjaśni Twoje wątpliwości i skieruje Cię na odpowiednie badania.
pawxi pisze:nie chce jezdzic gdzies po Warszawie.chce tu na miejscu sie leczyc tylko potrzebuje odpowiedz czy moge zrobić zwykle badanie krwi czy jak to wyglada?tam jak zadzwonie do tego panaceum to napewno nie udziela takich rad
Jak można Ci pomóc nie wiedząc nawet gdzie mieszkasz?
 pawxi
#25232
najgorsze jest to ze jak mam wysypy na brzuchu ramionach i bicepsach i lokciach to posmaruje pare razy i sniknie na pare dni a potem znow w tych samych miejscach przeważnie ponownie pokazuja sie plamy.a nie jem nic szczegolnego.i do tego wtedy jeszcze skora swedzi czy piecze cos w tym stylu
Awatar użytkownika
 Paweł
#25253
Po zaleczeniu dobrze jest smarować w tych samych miejscach jeszcze przez jakiś czas(np. tydzień, 1,5), aby mieć pewność, że jest dobrze zaleczone.
 pawxi
#25254
nawet jak smaruje juz po zaleczeniu to przyjdzie znów czas co samoistnie sie znow nasila.wydaje mi sie ze za długo nie mozna smarowac tym samym lekiem gdyż organizm z czasem sie uodparnia
 pawxi
#25258
kiedys słyszałem ze idzie dac zbadac naskorek chorego naskorka w ktorym jest wysiew.wiec moje pytanie gdzie moge takie badania zeobic?bo dermatolog powiedział mi ze sie takich badan nie robi a mi wydaje sie ze mozna zbadac naskorek zeby wiedziec co powoduje ze choroba sie nasila.

prosze o jakies cenne informacje i z gory dziekuje