Tu jest odpowiednie miejsce, aby porozmawiać na temat spożywanych produktów, diety w łuszczycy.
Awatar użytkownika
 antonia
#16608
xd Hihi, nie obraź się, :D fantazji mi nie brak, ale nie mogę sobie wyobrazić, żeby tasiemiec zdechł z głodu, ;) a tym bardziej łuszczyca. xd
A może się mylę i niepotrzebne są wszystkie lekarstwa na łuszczycę, ;) a wystarczy tylko nic nie jeść przez miesiąc? :surprised:(fantastyczne oszczędności !!! )
Czy to opatentowane rozwiązanie? :crazy:
 Basieńka44
#16609
Wiesz antonia ja słyszałam o przypadku że pewien pan tak opił tasiemca że sam uciekł xd xd xd xd xd
a on przerażony że jelita wydalił karetkę wezwał na pomoc xd xd xd
a raczej szybko wytrzeźwiał i tak się darł że rodzina karetkę wezwała :D :D
Awatar użytkownika
 Daktylek
#19727
Przepraszam ,że odświeżam temat ,ale muszę to napisać , najwyzej skasujecie.
Morał jest taki ,że wódkę trzeba pić (chyba ,że komuś szkodzi na skórę, mi nie a wręcz pomaga),żeby nie mieć tasiemców. Alkohol zabija złe bakterię w jelicie grubym dlatego się mówi ,że lampk wina czy kieliszek wódki do obiadu jest wskazany. Gościu pewnie nic nie pił i mu się tasiemiec urządził :D
 Basieńka44
#19728
Osobiście drink od czasu do czasu jestem za :)
nie zauważyłam pogorszenia stanu skóry
gorsze już piwko :)
Awatar użytkownika
 szater
#19795
głodówke powinno sie prowadzic pod okiem i opieka lekarza po zrobieniu wszelkich potrzebnych badan lekarskich...to jest bardzo powazna sprawa i ryzyko duze..... :notguilty:
 Andrzej B
#24265
Zbliża się czas przesilenia wiosennego, najlepszy okres na przeprowadzenie postu leczniczego. Zapraszam chętnych do towarzystwa. :)
 swiecki45
#24592
Naczytałem się dużo za i przeciw głodówkom.Moja ogólna konkluzja jest taka że na pewno raz w tygodniu można pozwolić sobie na dzień(dobę) o samej wodzie.Oczywiście pewne choroby to uniemożliwiają.
 Marsellus
#25199
Nie jestem do końca przekonany do głodówek ale zdecydowanie za dużo jemy. W dzisiejszych czasach w krajach rozwiniętych jest bardzo łatwy dostęp do jedzenia wszelakiego. Więc jemy i jemy.

Moi zdaniem wystarczy po prostu ograniczyć jedzenie. Nie stawiać na ilość ale na jakość a na pewno lepiej się będziemy czuć nawet jeżeli nie przełoży się to bezpośrednio na poprawę zmian łuszczycy to i tak warto.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17