Jeśli chcesz zareklamować swój produkt, to jest to odpowiednie miejsce. Pamiętaj jednak, aby umieszczać reklamy dotyczące tylko tematyki forum.
#23976
Romku, dziękujemy za informacje. Sami zastanawialiśmy się dlaczego w pewnym momencie kontakt się urwał, teraz już wiemy. Pisaliśmy do Ciebie 18 grudnia (odpowiedź poszła na Twoją skrzynkę na gmailu), czyli tego samego dnia, kiedy sam napisałeś do nas.
Sprawdź proszę, czy wiadomość od nas nie wpadła do spamu? Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy!
 Romek
#24096
Witam, rzeczywiście wiadomość trafiła do spamu.
Propozycja jaką otrzymałem od firmy to bezpłatna pierwsza konsultacja w ich centrum w Warszawie, :D .
Dziękuję za hojną propozycję, nie skorzystam.
Na łuszczycę leczę się ponad 30 lat, jeździłem z tym po Polsce, lekarze, szpitale, wypróbowałem chyba wszystkie dostępne kuracje.
Naprawdę nie jestem osobą bez doświadczeń, która nie zna własnego organizmu.
No cóż kolejna kuracja, która nie przyniosła spodziewanego efektu.

Moja oferta odsprzedaży jest aktualna.
Pozdrawiam, Romek
Awatar użytkownika
 szater
#24097
wiedziałam ,że to za piekne aby było prawdziwe :P nie jestem ani naiwna nastolatka ani nie spotkałam sie z problemem pierwszy raz.U wielu ludzi wystepuje uczulenie zaraz na poczatku kuracji i z kosmetykami za które wydali kupe pieniedzy...nie mają co zrobic. :annoyed:

Teraz najwieksza rolę odgrywa tzw. reklama szeptana...gdyby rzeczywiscie skutecznosc była tak rewelacyjna,nie trzeba byłoby spamowac wszystkich dostepnych mediów...ludzie by dotarli :cool:


"Propozycja jaką otrzymałem od firmy to bezpłatna pierwsza konsultacja w ich centrum w Warszawie"....no jak możesz Romek nie skorzystac z tak wielkodusznej propozycji Obrazek
 Romek
#24099
No to jeszcze, ku uciesze, zacytuję fragment maila, który otrzymałem:

"Wierzymy, iż nasz doświadczony personel medyczny zapewni Panu odpowiednią opiekę i udzieli odpowiedzi na wszystkie interesujące Pana problemy i zagadnienia - zwłaszcza w kontekście chorób skórnych, stosowania preparatów i reakcji uczuleniowych."

Ja ze swej strony mogę zapewnić, że po 30 latach walki z chorobą także udzielę niejednemu personelowi interesujących odpowiedzi na pytania w zakresie chorób skóry.
Ja się chyba tylko g..em jeszcze nie smarowałem.