Tu jest odpowiednie miejsce, aby porozmawiać na temat spożywanych produktów, diety w łuszczycy.
#22078
Powiem jaka dieta mi ostatnio pomogła troche zrzucic i wcale nie czulem glodu,dieta nazywa sie turbo wn.Ale zaznaczam nie ma przymusu bycia na niej jednak kg szybko lecą i zacheca dietka do wysilku bo sa efekty.Jak jednak ktos sie boi diet,jojo i te sprawy to zachecam do dlugich spacerow,rower,skakanka,rower stacjonarny,siłownia :cool:
#22081
Mayweather pisze:Powiem jaka dieta mi ostatnio pomogła troche zrzucic i wcale nie czulem glodu,dieta nazywa sie turbo wn.Ale zaznaczam nie ma przymusu bycia na niej jednak kg szybko lecą i zacheca dietka do wysilku bo sa efekty[...]
Jestem zaiteresowana w sensie coś bliżej, będę wdzieczna :)
#22083
troszke słyszałam o tej diecie ,gdyż moja kolezanka stosuje wszystko cokolwiek jej wpadnie w rece....efekt był raczej mierny ale dla chetnych to moze cosik takiego:

http://portal.abczdrowie.pl/dieta-turbo

PS
wegług mnie dieta bardzo rystrykcyjna-truskawki w marcu......super bomba chemiczna,całkowity zakaz jedzenia weglowodanów,cukrów ,dieta bardzo monotematyczna faktycznie dla desperatów.Sadze że po powrocie do normalnego żywieniaa kilogramy wróca .Dieta na szybkie pozbycie sie wagi i szybki powrót,odchudzanie to filozofia a nie utrata wagi.Ciekawe ze niektórych produktów nijak sie nie zastapi ....krewetki? :surprised: ktos je jada ot tak sobie....na co dzien? buraki z cebula-jak dla mnie dramatyczne połaczenie i....czego to dostarcza?no nic mnie nie zachwyciła ale może ktos inny akurat stanie sie.....fanem? :notguilty: