Tu pytamy, polecamy i odradzamy sobie szpitale, kliniki, sanatoria oraz lekarzy.
 applic
#1142
Co należy zabrać ze sobą do szpitala ?






Wesołych Świąt Życzę :)
Awatar użytkownika
 szater
#1146
Teraz jest taka róznorodnosc w szpitalach ze najlepiej zorientowac sie bezposrednio w izbie przyjęc szpitala do którego sie wybierasz :crazy:
Awatar użytkownika
 Seba2801
#21914
Witam wszystkich serdecznie :)
Postanowiłem podpiąć się pod temat aby specjalnie nie tworzyć nowego. Dostałem skierowanie do szpitala, mam do wyboru Radom albo Bełchatów (ewentualnie Warszawa) wszystkie oddalone są ode mnie o niecałe 100km, nie wiem który wybrać i co zabrać do szpitala... Czy jest ktoś na forum, kto odbył leczenie szpitalne i mógłby co nieco podpowiedzieć jak najlepiej się do niego przygotować? Proszę :please:
Awatar użytkownika
 szater
#21915
Moze tak podpowiem z własnego doswiadczenia,co prawda nie z oddziału dermatologii a reumatologii ale najprosciej i najbezpieczniej po prostu zadzwonic na oddział i zapytac u zródła.Kazdy szpital ma swoje własne pomysły,udogodnienia,zakazy i nakazy.Nikt lepiej i dokładniej cie nie poinformuje jak własnie pielegniarki.Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
 Seba2801
#21923
Dzięki Szater, tak zrobiłem. Jutro kładę sie na oddział dermatologiczny w Radomiu, w Bełchatowie terminy dopiero na kwiecień, a tu zadzwoniłem i pani powiedziała, że moge przyjechać nawet jutro :D Powiedzieli, żebym piżamkę, bieliznę i przybory toaletowe zabrał no i leki jeśli jakieś biorę i tyle. Nic specjalnego nie kazali brać, taki standard... Po powrocie podzielę się wrażeniami i efektami ;) Ciekawe ile będą mnie trzymać...
Awatar użytkownika
 szater
#21924
mysle ze najdłuższy czas to 9dni-standard
zabierz jakąs stara pizame bo zapewne sie zniszczy,moze podkoszulek z krótkim rekawkiem na dzien,sztucce i kubek,reczniki,zdecydowanie jakies klapki plastikowe bo i pod prysznic a i od masci kapcie sie mogą zbrudzic.Ksiązka,gazety,radyjko....no i pewnie jakies 2zł bo chyba TV to już wszedzie są na pieniążki a z tego co wiem panie w barach czy sklepikach szpitalnych niekoniecznie chcą rozmieniac pieniązki :P
Powodzenia :)