Tu wspieramy się nawzajem w sensie psychicznym. Jeśli chcesz się wygadać, nie masz już siły, to jest to dobre miejsce, żeby podzielić się swoimi troskami. Tu pisz na temat motywacji w walce z łuszczycą i łzs oraz metodach poprawiania sobie samopoczucia.
 mariuszlaskowski123
#20985
Dobry wieczór mam prawie 40 lat,łuszczyce mam od urodzenia mam bardzo duży kompleks nie zawieram nowych znajomosci głuwnie z kobietami bo nie wiem jak zareagują na chorobę a mam już dość odrzucenia dlatego wciąż jestem sam i myśle ze tak już zostanie. Pochodze z małego miasta i ludzie nie rozumieją tego i już dawno sie zamknąłem w sobie
Awatar użytkownika
 antonia
#20986
Witam Mariuszu i cieszę się, że do nas trafiłeś.
Jak pewnie zauważyłeś jest nas na tym forum ponad 1500 takich ak Ty Biedronek, a chyba wększość z nas z kompleksami. Tutaj wirtualnie się spotykamy i radzimy sobie wzajemnie jak się tych kompleksów pozbywać. Po bardzo krótkim czasie stajemy się wirtualnymi przyjaciółmi a nawet rodziną. Przyłącz się do nas, będzie Ci lżej przełamać swoje kompleksy i nam będzie przyjemnie, że jesteś wśród nas. Zapraszam Cię również na spotkania w realu, przyjedź, będziesz bardzo mile widziany. :)
 Basieńka44
#20988
Mariusz a z jakich stron jesteś może na jakie mniejsze spotkanko się załapiesz na początek :)
Awatar użytkownika
 antonia
#20990
Może jeszcze tutaj zdążysz?

Beata Trojanowska napisał(a):
W imieniu Doktor Katarzyny Kolossa, swoim, oraz serwisu Biedronkowo.info zapraszam na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w dniu 21 grudnia 2013 r., o godzinie 16 w kościele przy ul. Księdza Mrossa 1 w Niemczu. W trakcie spotkania posłuchamy kolęd w wykonaniu zespołu Wive. Oczywiście poczęstunek, opłatek, nastrój i dobra atmosfera zapewniona.

Wszystkich chętnych proszę o kontakt. Tradycyjnie tel. 515 742 899, beata@biedronkowo.info lub gg: 10053236 . Tych z dalszych stron Polski proszę o informacje czy są zainteresowani noclegami. Jeżeli będą tacy chętni wówczas spotkanie będzie duże, trzydniowe jak zawsze
Zapraszam bardzo serdecznie
Awatar użytkownika
 antonia
#20991
Zadzwoń do Beaty pod podany numer, to wspaniała dziewczyna, na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
 szater
#21177
nie ma opcji aby nie działała albo zle stosujesz albo stezenie już za długo działa na skóre i ona sie przyzwyczaiła :P
na rece mozna zastosowac:
-prodermine
-cocois
Exorex
-Daivonex
-naswietlania
-kapiele
-ocet winny