Aktualności i nowości dotyczące świata łuszczycy oraz całego portalu luszczyce.pl.
 Pebble
#20623
Szanowni państwo
W ciagu najbliższych kilku tygodni renomowany ośrodek badań klinicznych w Krakowie planuje włączyć do programów terapeutycznych pacjentów chorujących na łuszczycę. Serdecznie zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych , a także na bezpłatne konsultacje dermatologiczna. Więcej informacji pod nr tel 600 079 040 lub email allmed@gazeta.pl
Pozdrawiam i zapraszam
Awatar użytkownika
 Paweł
#20713
Dodam także, że po skończeniu badania ośrodek będzie sprawował opiekę medyczną nad pacjentami. Ponadto warto się szybko decydować, ponieważ ilość miejsc do badania jest ograniczona.

Poniżej ulotka (przesuńcie suwakiem w bok, aby zobaczyć całą ulotkę).
Załączniki
ulotka-1.jpg
ulotka-1.jpg (278.9KiB)Przejrzano 3322 razy
ulotka-2.jpg
ulotka-2.jpg (83.62KiB)Przejrzano 3322 razy
 agusia
#20740
Jestem bardzo zainteresowana tymi badaniami. Mam jednak pewne wątpliwości dotyczące samego leczenia biologicznego.
Choruję na łuszczycę od ok. 25 lat, nigdy nie było tak, że miałam "czyste" ciało. Smarowałam się, stosowałam naświetlania UVA i UVB. Po ciąży super nawrót choroby, lampy, maści itd. nastąpiła poprawa jednak choroba nie odpuściła do końca. Dodam, że jak ognia unikałam sterydów. Teraz od roku stosuje samodzielnie różne maści z różnym skutkiem, raczej na gorzej. Mam zmiany na łokciach, kolanach, na nodze jedna duża , całe plecy wzdłuż kręgosłupa, głowa, uszy i kilka mniejszych po całym ciele. Porównując ze zdjęciami w internecie to nie jest źle ale dla mnie to koszmar. Moja wątpliwość dotyczy wpływu tego rodzaju leków na organizm. Czy gdybym w przyszłości planowała dziecko to nie odbije się to na jego zdrowiu? Może któraś z forumowiczek miała takie doświadczenia. A może na razie dać sobie spokój, bo nie jest najgorzej. Już sama nie wiem co robić. Proszę pomóżcie mi w podjęciu decyzji.
Awatar użytkownika
 Paweł
#20749
To chyba najlepiej jak spytasz się u źródła czy są przeciwwskazania, czy nie będzie problemów z ciążą itp. Najlepiej zadzwoń.
 Pebble
#20815
Witam,
Bardzo dziękuje za zainteresowanie badaniem.Chwilowo mamy czasowo wstrzymana rekrutacje gdyż czekamy na nowa polisę ubezpieczeniowa.badanie na pewno wystartuje za ok 3-4tyg.bardzo prosze uzbroić sie w cierpliwość
Pozdrawiam
 Pebble
#20916
Witam,
Dzisiaj otrzymaliśmy zgodę na rekrutacje w badaniu od 2.01.2014 . Z osobami które wykazały zainteresowanie terapia skontaktuje sie w ciagu najbliższych dni
Pozdrawiam goraco