Tu wspieramy się nawzajem w sensie psychicznym. Jeśli chcesz się wygadać, nie masz już siły, to jest to dobre miejsce, żeby podzielić się swoimi troskami. Tu pisz na temat motywacji w walce z łuszczycą i łzs oraz metodach poprawiania sobie samopoczucia.
Awatar użytkownika
 szater
#8832
....i tu juz jest problem dyskusyjny :notguilty:

nie szukajmy na sile,nie szukajmy tylko wsrod swoich,swiat jest pelen ludzi,zobaczcie ile z nas jest chorych a mamy zdrowych malzonkow....łuszczyca to nie wyrok ale tez musimy ja zaakceptowac,wtedy i inni nas beda odbierac pozytywnie...powodzenia :D
 Aneczka84
#8927
Witajcie, dziękuję Henia :* pozostałym też dziękuję! wejdę dzisiaj jak wrócę z pracy, może tam mi się uda hehe... nie załamuję się, że kolejny mnie tak potraktował, bo jak bym się przejmowała to zakład psychiatryczny musiałabym zaliczyć, na szczęście mam przyjaciół, którzy mnie akceptują taką jaka jestem :) oczywiście i mam Was :D wsparcie do podstawa!

u mnie dzisiaj zimno brrrrrrr, w pracy zamarzam, siedzę w kurtce i rękawiczkach bo ogrzewanie siadło :( masakra, temperatura w pracy taka jak na dworze ;)

do końca dnia sopel lodu ze mnie będzie hi hi...

za to jutro wybieram się na imprezkę do Wawki - parapetówka u psiapsiółki :)

pozdrowionka
#20839
Witam wszystkich po tak długiej nieobecności, za brak kontaktu również :* Kochani, Pani Ł. nadal jest ze mną nie opuściła mnie w tym roku ani na chwilę, mogę powiedzieć nawet, że ostatnio jej przybyło, aż troszkę za dużo. To chyba wynik pracy w zimnym pomieszczeniu. Niestety przemarzam tam i wygrzać się po powrocie do domku nie mogę. Co u mnie? Otóż ponad rok temu poznałam bardzo miłego i wyrozumiałego mężczyznę, jestem z nim i on jest ze mną. Wie o wszystkim, o całej mojej chorobie. Przyjął to bardzo bardzo pozytywnie. Wspiera mnie w każdym trudnym moim momencie. Nie przeszkadza mu moja biedronkowa skóra :D W przyszłym roku bierzemy ślub!!! Jestem taka szczęśliwa! :inlove: Buziaki moi drodzy! Miłego wieczoru! Pozdrawiam gorąco! :) Napiszcie co u Was...???
Awatar użytkownika
 antonia
#20840
Zawsze bardzo mnie cieszą takie wspaniałe wiadomości jak ta, którą nam teraz przekazałaś! :) :)
Życzę Ci Aniu ogromu miłości i szczęścia na nowej drodze życia, z Twoim optymizmem i radością łuszczyca nie ma szans na wygraną. :* :*
#20870
Dziękuję ślicznie! :) Miło jest tu wrócić i znowu móc z Wami komunikować się :) Dzisiaj po ciężkim dniu w pracy i takim zimnie jakie mamy zafundowałam sobie gorącą kąpiel z solą morską i oczywiście po kąpieli natłuściłam skórę balsamem heh... Taka mała moja tradycja wieczorna, kąpiele z różnymi olejkami, solami itp :D Czekam na przyjazd swojego lubego hihi a te jesienne wieczory bez niego spędzam na czytaniu książek i oglądaniu wszelkich nowości kinowych :) Napiszcie co u Was słychać? Pozdrawiam gorąco z mroźnego Podlasia! :*