Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.
 aga_bia
#2049
Witam wszystkich jestem Agnieszka mam 29 lat i choruje od 12 roku zycia zaczeło sie od głowy niby łupież a tu taka niespodzianka potem łokcie i kolana i całe cialo potem lezenie w szpitalu i smarowanko róznymi masciami jak królik doswiadczalny w15 lat do sanatorium mnie wysłali nad moze wam sie dowiedzialam ze inni maja gorzej niz ja słoneczko mi pomogło kapiele i lampy.Potem pojawialo sie i znikało ale nigdy do konca gdy zaszlam w ciaze niedawno wszystko zniknelo a po urodzeniu powrócilo i znów sie mecz :(chyba znowu trzeba zajsc w ciaże :)boje sie ze moja córcia moze miec to samo bo moja mama ma ale nie wiedziala dopiero nie dawno odkryła ze ma łuszczyce i ogladam moja córcie uważnie bo moja mama to nie zwracala za bardzo uwagi no ale cóż tyle o mnie niedlugo z nowu ide do dermatologa ale nie chcem juz zadnych sterydów bo strasznie mi twarz wysypalo i wygladam okropnie:(
Awatar użytkownika
 Paweł
#2052
Witaj Agnieszko wśród swoich :)

Spokojnie, nie denerwuj się :) Fajnie, że rezygnujesz ze sterydów, bo to nic dobrego z nimi. Poczytaj troszkę na forum, rozejrzyj się, a może znajdziesz coś dla siebie :) A w razie czego to pytaj :hay:
Awatar użytkownika
 szater
#2061
...witam równiez ...spokój dziewcze,spokój bez paniki ...nie wszuystkie nasze dzieci choruja...jak zaczniesz z uporem maniaka szukac ...to zawsze cos znajdziesz i bedziesz zadreczac siebie i córke.... :devil: