Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.
 motylek1
#19131
Witam mam na imię Małgosia od lat 8 choruję na agresywną postać łuszczycowego zapalenia stawów, Leżałam 10 razy w szpitalach Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa Cieszę się każdym dniem nie wybiegam w przyszłość .....walczę.. :)
Awatar użytkownika
 henia
#19135
Witaj Małgosiu :* Podziwiam, trzymam kciuki, i wierzę, że będzie u Ciebie lepiej. Pozdrawiam :)
 motylek1
#20595
biore od niedawna metex czy coś wam wiadomo, ktoś to bierze bo mnie coś wrzodziło buzie w uszach i w nosie tez nie bardzo czy to może być od tego leku czy załapałam coś jeszcze innego :surprised:
Awatar użytkownika
 szater
#20624
Jak sądze bierzesz MTX,to chemia w czystej postacie,ona powododowac może różne skutki uboczne.Po prostu tak reaguje twój osłabiony organizm.Mogą także dokuczac ci zeby i wypadac plomby.Mam nadzieje że jestes pod opieka lekarza,który ma wgląd w to co sie u ciebie dzieje.Prawdopodobnie musisz robic badania krwi co 2tyg wiec i kontrole czestsze masz.Mozesz płukac buzie szałwia,rumiankiem...ot takie dorazne leczenia...niestety