Tu jest odpowiednie miejsce, aby porozmawiać na temat spożywanych produktów, diety w łuszczycy.
 Wujaszkowo
#20072
Witam, czy jest tutaj ktoś, kto wypróbował jakiejś diety i tylko ona przyczyniła się do kompletnego zlikwidowania łuszczycy? :)
 euterpe
#20073
Skorzystaj z wyszukiwarki. Próbowano już wszystkich diet i zdarza się, że komuś pomogła. Wybierz sobie jakąś i spróbuj. Powodzenia.
 Basieńka44
#20074
Wujaszkowo pisze:Witam, czy jest tutaj ktoś, kto wypróbował jakiejś diety i tylko ona przyczyniła się do kompletnego zlikwidowania łuszczycy? :)
U mnie działa odstawienie pieczywa,mlecznych i słodkości ;)
Awatar użytkownika
 antonia
#20075
W jakim sensie Ci to pomaga, czy zmiany znikają Ci całkowicie i po jakim czasie? Czy możesz konkretnie opisać co się wtedy dzieje? :)
 Basieńka44
#20076
Nie narasta łuska i zmiany łatwiej się zaleczają nie są zaognione,
nie ma stanu zapalnego skóry itp.
pomagają wtedy same kąpiele i natłuszczanie.
Awatar użytkownika
 szater
#20079
cosik chyba nie do konca Basiu tak u ciebie jest skoro ciągle testujesz cos nowego :surprised: ocet i preparat pana Feliksa to raczej nie sa kapiele i natłuszczania :notguilty: wiec pomaga ci ta dieta czy....niekoniecznie :P
Awatar użytkownika
 puma
#20085
a mnie dieta pomaga, a właściwie raz pomogła, bo raz tylko byłam na tak drastycznej diecie. zeszło mi wtedy 100% zmian. zaznaczam tylko, że moja łuszczyca nie jest zbyt agresywna- atakuje głównie skórę głowy i kilka dużych plamek na ciele. teraz znów stosuję tę samą dietę co kilka lat temu bo wysypało troszkę główkę... :speechless:
 Basieńka44
#20087
szater pisze:cosik chyba nie do konca Basiu tak u ciebie jest skoro ciągle testujesz cos nowego :surprised: ocet i preparat pana Feliksa to raczej nie sa kapiele i natłuszczania :notguilty: wiec pomaga ci ta dieta czy....niekoniecznie :P
Nie stosuje diety stale i w tym problem :D
jestem łasuchem na dobre ciacho na ten przykład a to mi nie pomaga a szkodzi :D
a testuje specyfiki bo taka już jestem lubię wiedzieć co na mnie może zadziałać
zresztą pisałam już nie raz wysypy duże mam po stresach wtedy z dietką też ciężko :D