Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.
 aresz1984
#1923
Nieznam sie na forach ale mam potrzebe by z kims pogadac o Tym - i niebede poruwnywany do tredowatego bo mam plamy na ciele
Awatar użytkownika
 iwona k
#1926
witaj Aresz cieplutko :D .na początek powiedz coś o sobie :)
Awatar użytkownika
 Paweł
#1928
Czołem Aresz,

Jasne, każdy ma ochotę czasem się wygadać. Tu możesz walić śmiało ;) Wszystkich łączu to jedno - łuszczyca, tak że sami swoi :D
 dora1000
#1930
Cześć Aresz.
Witamy Cię milutko. Masz ochotę porozmawiać chętnie Cię wysłuchamy i nikt nie będzie patrzył na Ciebie jak na tredowatgo :)
Awatar użytkownika
 puma
#1934
hej aresz, my tu wszyscy w tym samym sosie pływamy więc jesteś w dobrym miejscu, żeby pogadać.
 mleo
#1936
Witam, witam i o zdrówko pytam :blush:
 venus
#1938
Witaj, ja też jestem nowa na forum.
Wszyscy tutaj mamy plamy lub kropki na ciele więc jesteś wśród swoich :) . Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebę wygadania się to pisz. Na pewno spotkasz się ze zrozumieniem.
pozdrawiam cieplutko
 aresz1984
#1945
No witam ehm... no jak tu zaczac - po pierwsze nie zwracajcie uwagi na moje błedy ort. - dalej , to dranstwo mam juz siakies 9-10 lat znacie to - male krostki u mnie na czole i oczywiscie to ignorowalem (bo niewiem jak z wami ale jak pojawialy sie sloneczne dni to wszystko wracalo do normy) potem robilo sie ich wiecej i byly wieksze no i zdobylem maść dermovate ale to jest na bazie sterydow wiec ograniczalem , plamy na glowie tlumaczylem urazami jako ze prowadze gospodarstwo a wczesniej kilka lat bylem w wojsku - o urazy latwo - teraz sielanka znika mam "przezuty" na reszte cialla -tors plecy rece ... :ill: wiec dermovate idzie churtowo - no narazie tyle
Awatar użytkownika
 puma
#1981
nie chcę się wymądrzać ale te hurtowe ilości sterydów to raczej nic dobrego... :speechless: