Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, jak rozpoczęła się u Ciebie łuszczyca.
 justyna22
#18953
cześć mam na imię justyna i pochodzę z krowiarek choruję na uszczycę o 18 lat i też bardzo się z tym męczę doradzcie mi jaki som najlepsze środki na to bo przez niekture środki to mi sie włosy osłabiły
 KRZYSZTOF P.
#19002
Cześć. Mam na imię Krzysiek. Jest lek, który stosuję u własnego dziecka. Pomaga mu w 100%. Jest to lek który stosuje się między innymi przy atopowym zapaleniu skóry jak również przy łuszczycy. Chodzi o lek firmy Salcura ( dermaspray). Wprawdzie nie jest on tani w Polsce ale jeśli chcesz dam Ci namiar gdzie kupisz go taniej. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
 maleoreggaerockers
#19004
justyna22 pisze:cześć mam na imię justyna i pochodzę z krowiarek choruję na uszczycę o 18 lat i też bardzo się z tym męczę doradzcie mi jaki som najlepsze środki na to bo przez niekture środki to mi sie włosy osłabiły
czesc Justyna;)
napisz gdzie masz luszczyce. i poczytaj sobie na forum i znajdziesz duzo Ciekawych sposobow
Awatar użytkownika
 maleoreggaerockers
#19005
KRZYSZTOF P. pisze:Cześć. Mam na imię Krzysiek. Jest lek, który stosuję u własnego dziecka. Pomaga mu w 100%. Jest to lek który stosuje się między innymi przy atopowym zapaleniu skóry jak również przy łuszczycy. Chodzi o lek firmy Salcura ( dermaspray). Wprawdzie nie jest on tani w Polsce ale jeśli chcesz dam Ci namiar gdzie kupisz go taniej. Pozdrawiam
czyzby kolejna proba naciagniecia na jakies leki?