Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.
#11512
Witam .... chciała bym sie podzielic z Wami moim malenkim odkryciem .na pewno jest tak ze kazdy ma inaczej ale warto pod tym kontem podejsc ... szukałysmy z moja pania dermatolog przyczyny wysypow nagłych i dostałam skiedowanie do laryngologa ta natomiast pokierowała mnie na badania wymazu gardła i migdałkow i okazało sie ze przyczyna wysypu jest baktreia paciorkowca ropnego .... w sumie nic mnie nie bolało ,ani gardło nie wygladało na chore a jednak był ....wieksza czesc lekow odpadała tylko zwiekszała wysypy ..dostałam Amotaks przez 14 dni i powiem Wam ze zaczeło zanikac znaczna poprawe widze i nawet bez smarowania w tym czasie masciami ... moze i u kogos z Was tez tak jest .... i powiem Wam ze naprawde zaczeło ustępowac i moge powiedziec ze dzis widze lepsze jutro ....teraz jak zaczyna sie jakis wysyp wiem z jakiego powodu i wiem jak z tym walczyc :) pozdrawiam Monika:)
Ostatnio zmieniony 14 cze 2012, o 10:08 przez Paweł, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Temat zmieniony, wątek przeniesiony.
 Basieńka44
#11513
Kiedyś też brałam Amotax nie powiem plamy znikały ale...............po odstawieniu antybiotyku wszystko wróciło
Awatar użytkownika
 antonia
#11514
" chciała bym sie podzielic z Wami moim malenkim odkryciem".. :speechless: ..

http://luszczyce.pl/czynniki-wywolujace-luszczyce/

Przyczyn nagłych wysypów jest naprawdę mnóstwo, nigdy nie wiemy kiedy, rzadko dlaczego :( Stany zapalne na pewno są jednym z powodów i należy je eliminować ale to nie jest jedyny powód. Łuszczyca jest ciągle trudną zagadką...często wydaje nam się, że znamy rozwiązanie i zawsze okazuje się ono pomyłką ;)
Też bym chciała mieć jedno konkretne lekarstwo a jeszcze bardziej wcale @ nie mieć :D
 lala00719
#11515
jesli chodzi o mnie jak na razie odpukac sie sprawdza ...... ale jak pisałam kazdy ma inaczej i wiem ze powodow jest wielee :)
 nowa
#11518
moja pani doktor powiedziała ze łuszczyca pojawiła się u mnie właśnie na skutek jakiejś niewyleczonej infekcji lub od stresu. nikt z mojej rodziny nigdy wcześniej nie chorował na nią. teraz nie widzę żadnych zależności pomiędzy moim stanem zdrowia a wysypami. niestety zaobserwowałam u siebie objaw koebnera i muszę uważać na urazy naskórka. na twarzy zmiana pojawiła mi się w miejscu gdzie wcześniej miałam pryszcza, na kolanie zacięłam się podczas golenia i nie mogłam pozbyć się plamy przez rok :(
Awatar użytkownika
 szater
#11519
ciesze sie ze kolejna pani lekarz zwróciła uwage na fakt o którym piszę czesto i duzo:WYMAZY Z GARDŁA I NOSA! :D
 lala00719
#11523
fakt jest taki ze przyczyn wysiewu jest niezliczona ilosc ,i znalezc je wszystkie to jak grzebanie w studni bez dna...ale wiedzac np co powoduje choc jedna przyczyne nawrotu ,to juz jakis malenki kroczek do przodu ...i juz cos wiadomo jak leczyc .......pozdro.