Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.
 Basieńka44
#9597
szater pisze:bo ogolnie rzec biorac cała dermatologia ....nie jest ani prosta ani latwa ani przyjemna...to naprawde jedna z trudniejszych i bardzo skomplikowanych dzialow medycyny...nic nie jest tu ani oczywiste ani latwe do zdiagnozowania....troszke wiecej wiary w ludzi i ich umiejętności :notguilty:

Może gdyby dermatolodzy spojrzeli na całego pacjenta a nie tylko na skórę(często i tego nie robią)ograniczając się do wypisywania recept szło by im o wiele lepiej :D :D

Też stosowałam lorindeny dość długo łącznie z głową i potwierdzam co pisze puma wysyp trudny do ogarnięcia :)
Awatar użytkownika
 puma
#9609
no ale wiecie, skoro dla danego studenta medycyny dermatologia jest za trudna to mógł wybrać sobie np. kariochirurgię albo okulistykę, ba! mógł zostać nawet patologiem ;) przestańmy tłumaczyć błędy i zaniedbania lekarzy złymi dniami, nienadążaniem za nowinkami czy stopniem trudności profesji. od kasjerki wymaga się dobrze wydanej reszty, od sprzątaczki czystości a od lekarza odpowiedniego leczenia. no i to tyle.
Awatar użytkownika
 oldbuli
#9932
SQUAMAX to, jak dla mnie,najwygodniejszy środek na skorupę na głowie. Skoro się nie da wyleczyć to ma być w miarę wygodnie :)Dobrze się wciera, da się z tym spać i szybko się zmywa. Ceny są różne,u mnie 24 zł za sporą tubę.
 akraj
#10415
ciężkie jest życie z łuszczycą, ciągle mam z nią problem, jedynie jak muszę dłuższy czas pokazywać się ludziom to używam clobexu bo szybko daje jakiś efekt
 wiewiura
#10919
Jeśli masz problem z wizyta u fryzjera - przyjdź do mnie. Jestem fryzjerka - proponuję wszelkie usługi fryzjerskie, saunę + rekonstrukcje 4-fazową firmy Jojko, która swietnie działa na wlosy i skórę glowy.
Więcejinformacji pod numerem telefonu: 501 04 26 25
lub e-mail: fryzjeralicja@gmail.com
Zapraszam :-)