Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
 szater
#8831
Na paznokcie nie ma mocnych,jest jak jest i nic sie nie zrobi.Czasem moze samo odpuscic na chwilke bez stosowania czegokolwiek a jak juz sie zagniezdzi to....matko pojedyncza.Paznokci sie nie leczy bo i tak efekty mierne lub ich wogole nie ma ,oczywiscie mozna probowac czymkolwiek smarowac,nikt nikomu nie zabroni....ale ... :notguilty:
#8837
Leczy się czy też nie :) :)
próbować można a nuż pomoże a koszt tylko 3 zł za tubkę :D :D
#8838
Basiu to jest maść cynkowa czyli w tubce czy pasta bo o takiej też słyszałam? :surprised:
Awatar użytkownika
 gosiasz1982
#10663
Witam, czytam wątki i chciałam zapytać czy na paznokcie stosował ktoś naświetlanie UVB 311-jest to specjalny promień światła przy leczeniu łuszczycy(potocznie nazwa to kwarcówka).Może warto wypróbować na paznokcie.Takie lampy posiadają w przychodniach warto zapytać i pójść na kilka naświetlań.Ja sama korzystałam w przychodni z naświetlań na całe ciało i efekt był.Więc może na paznokcie też pomoże.
 luisssa
#29171
Mi na paznokcie pomogła suplementacja krzemem. To tez pomaga na stawy, ale ja nie mialam problemow ze stawami. zbadalam sobie poziom krzemu i faktycznie byl sporo ponizej normy.
Na łuszczyce skóry głowy krzem nie pomógł.