Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.

Podziel się tematem z innymi!

 Kepto
#30685
Jakie wartościowe przedszkola w Warszawie polecacie?
Jak zachęcić 2,5 letnie dziecko do chodzenia do przedszkola? Może ktoś zna z doświadczenia jakiś "złoty środek" który pomaga przejść przez adaptację ?
 rozma
#30686
Po pierwsze - czas, my dorośli wchodząc w nowe środowisko denerwujemy się, stresujemy i przeżywamy, dla takiego malucha to często pierwsza taka rozłąka z rodzicami więc nie ma się co dziwić, że jest to dla niego trudne. Cześć dzieci już po tygodniu nie chce wychodzić z przedszkola innym zajmuje to miesiące a nawet lata. Dużo zależy od dziecka, od tego jaki jest jego charakter.

Ale również od tego jaką placówkę wybierzesz. Najlepiej na spokojnie poczytaj sobie opinie o poszczególnych, czasami warto jest wysłac dziecko do przedszkola, które jest trochę dalej ale w którym mają lepsze podejście do dzieci.
Od siebie polecam przedszkole międzynarodowe https://thamesbritishschool.pl/pl/ Dzięki temu dziecko będzie miało kontakt z dziećmi mówiącymi po angielsku. I nauczy się drugiego jezyka w sposób naturalny. Chodzą tam moje dzieci i osobiście jestem bardzo zadowolona z placówki.

Podziel się tematem z innymi!