Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.

Podziel się tematem z innymi!

Awatar użytkownika
 antonia
#27384
Oto fakty podane przez pediatrę specjalistę chorób psychiatrycznych badacza współpracującego z Karolinska Institutet
i Sachsska Barnsjukhuset - najwyższej rangi kliniki szwedzkie.Vaccinering sker utan säker vetenskap – långsiktiga studier på biverkningar saknas
6 februari, 2012 By Linda Karlström 12 Comments
Jackie Swartz är specialist i barn- och ungdomspsykiatri samt allmänmedicin. Utöver sitt arbete som läkare deltar han i olika forskningsprojekt kring barnallergi i samarbete med Karolinska Institutet och Sachsska Barnsjukhuset. Swartz har som specialintresse att försöka förstå hur vaccinationer och sjukdomar påverkar barnets hälsa och utveckling. I januari 2011 publicerade Österbottens Tidning en debattartikel av Jackie Swartz. Den publicerade versionen var en förkortad version. Med författarens tillstånd återges artikeln i sin helhet här på Vaccin.me, uppdelad i två delar.

Poliovaccinet består av tre olika typer av poliovirus som odlats i njurceller från apor och avdödats med formaldehyd, som också finns kvar i slutprodukten. Sista stora polioepidemin i Sverige var 1953 med över 5000 poliofall som sjönk till drygt 200 fall år 1957 innan vaccinationerna hade börjat! Dock har poliovirus från vaccin påvisats i avloppsvatten i Sverige under 1970- och 80-talen. De flesta länder i världen använder det levande försvagade viruset och de poliofall som förekommer i västvärlden idag är framför allt framkallade av vaccinet! I Sverige och Finland används det avdödade poliovaccinet. De flesta poliopatienter under Finlands senaste epidemi år 1984 var fullt vaccinerade.

Tłumacz google:

Szczepienie odbywa się bez bezpiecznej nauki - długoterminowych badań na niekorzystne zaginionych
6 lutego 2012 roku przez Lindę Karlström 12 Komentarze
Jackie Swartz jest specjalistą w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży i medycynie ogólnej. Oprócz swojej pracy jako lekarza, bierze udział w wielu projektach badawczych dotyczących alergii dziecka we współpracy z Instytutem Karolinska i Sachsa Szpitalu Dziecięcym. Szczególne zainteresowanie Swartz w swoich staraniach, aby zrozumieć jak szczepienia i choroby wpływają na zdrowie i rozwój dziecka. W styczniu 2011 roku, opublikowane Ostrobothni Magazine artykuł Jackie Swartz. Opublikowana wersja była to wersja skrócona. Za zgodą autora powielana artykuł w całości tu na Vaccin.me, podzielony na dwie części.

szczepionka polio składa się z trzech typów wirusa polio hodowanych komórek z nerki małpy i zabite formaliną, która również pozostać w produkcie końcowym. Ostatnia poważna epidemia polio w Szwecji w 1953 roku było ponad 5000 przypadków polio spadła do nieco ponad 200 przypadków w 1957 roku przed szczepieniem zaczęło! Jednak wirus polio ze szczepionki wykryto w ściekach w Szwecji w 1970 i 80-tych. Większość krajów na świecie korzysta z żywe atenuowane wirusy polio i przypadki, które występują w świecie zachodnim dziś jest wywołane głównie przez szczepionki! W Szwecji i Finlandii stosowane zabitych szczepionkę przeciwko polio. Większość pacjentów polio podczas ostatniej epidemii w Finlandii w 1984 roku były w pełni zaszczepione.

Przytoczyłam fragment z krótkiego artykułu, który w całości można przeczytać tu:
http://vaccin.me/2012/02/06/vaccinering ... ar-saknas/
Awatar użytkownika
 antonia
#27449
Prof. Maria Majewska

"Od kilku miesięcy w USA obserwuje się nasilającą się epidemię świnki w niemal wszystkich stanach. Chorują dzieci w szkołach i na uczelniach. Tak szeroko rozpowszechnione ogniska choroby zakaźnej, które wybuchły w tym samym czasie, wskazują na prawdopodobne odszczepienie pochodzenie tej epidemii.
Większość chorujących to dzieci/OSOBY WCZEŚNIEJ ZASZCZEPIONE.

Ponieważ szczepionki MMR ZAWIERAJĄ ŻYWE WIRUSY świnki, najprawdopodobniej one są źródłem tej epidemii....

C.D.:
http://dakowski.pl/index.php?option=com ... &Itemid=53
Awatar użytkownika
 antonia
#27460
"Sześciotygodniowy noworodek ze Strykowa zmarł, po tym jak w przychodni podano mu szczepionkę przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby - informuje "Express Ilustrowany".
Wyprodukowany w Korei preparat Euvax B zaaplikowano dziecku w ramach standardowych szczepień. O spowodowanie śmierci chłopca podejrzewano... jego ojca. .........."

c.d.:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... odka_.html


p.s.
Ciekawe, ile dzieci zapłaci życiem za powikłania po koreańskiej szczepionce p/pneumokokom - skoro nie została dopuszczona do obrotu w Europie, ale w Polsce jest już obowiązkowa.Tutaj geneza przekrętu:

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... ki/t7cc9p9

Jeden z koncernów starający się o wygraną w przetargu wysłał do resortu Konstantego Radziwiłła (58 l.) zapytanie, czy można by przyjąć, że mamy w Polsce stan klęski żywiołowej. A ministerstwo orzekło, że owszem! (Gdy ministerstwo tak orzeknie, to- w mysl nowej ustawy-można siłowo króliki ostrzykiwać róznymi wynalazkami.)
Sprawa szokuje tym bardziej, że chodzi o koncern dzięki któremu przez lata świetnie zarabiał wiceminister zdrowia Krzysztof Ł. (46 l.) oraz jego żona!
Awatar użytkownika
 antonia
#27469
gslaw pisze:A tutaj ciekawy komentarz wakcynologa
Czytelny jedynie dla zalogowanych na fejsie.
Awatar użytkownika
 antonia
#27474
Prof. Maria Majewska

"Szczepionki pneumokokowe – zabójcze i nieskuteczne w ochronie przed chorobami.
We Francji sądy nakładają już na lekarzy kary tysięcy euro za nieinformowanie pacjentów o szkodliwości szczepionek.

Czasy mengelowskich szczepiennych zbrodni się kończą i ludzie masowo odwracają się od szczepień, więc kartele farmacji na gwałt wciskają swe toksyczne preparaty ludziom w silnie skorumpowanych krajach, do których niestety należy Polska. ....

c.d.:
http://dakowski.pl/index.php?option=com ... &Itemid=53


http://dakowski.pl/index.php?option=com ... &Itemid=53"... W Syrii w rejonach działania Pentagonu wybuchła epidemia polio szczepem SZCZEPIONKOWYM.
Na Ukrainie w rejonach działania Pentagonu, wybuchła epidemia polio szczepem szczepionkowym.....

C.D.:
http://dakowski.pl/index.php?option=com ... Itemid=119
 Basieńka44
#27480
euterpe pisze:Śledzie też zawierają rtęć :D
wszyscy posiadają mózg ale nie każdy go używa xd

Podziel się tematem z innymi!


  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 59