Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.

Podziel się tematem z innymi!

 gslaw
#24647
puma pisze:tak całkiem bez spiny- cytat wypowiedzi jednego tatusia. źródło: internet.

"Zaszczepiliśmy go na wszystko co możliwe. Szczepienie wywołuje autentyzm, ale postanowiliśmy zaryzykować. Najwyżej będzie ładnie rysował :) "

podoba mi się :D
ciekawe czy tym rodzicom jest tak do śmiechu
http://www.szymonekidawidek.pl/o-nas
Awatar użytkownika
 puma
#24661
w ramach solidarności z innymi rodzicami nie posypię głowy popiołem, sorry.
 rumianek777
#24972
Polecam film o tym co dostajemy w prezencie przyjmując szczepionki ...
Wystarczy wpisać na YouTube
Bought Kupieni Kupiony .
Awatar użytkownika
 szater
#25285
jakos mało wiarygodne zródła podajesz :P

każdy sobie rzepkę skrobie :crazy: zastanawiam sie czy usiłujesz przekonac ....nas już zaszczepionych czy siebie...zaszczepionego ale pełnego watpliwosci co do tego :oh:

jest tyle samo za co przeciw...no ale jak masz na zbyciu...zdrowie i nerwy...zyczę miłej szarpawki :P
 123456
#25332
Ja mam trochę inne pytanie.
Chodzi o hpv, wirusa brodawczaka i szczepienie.
Jak wiadomo wszelkie infekcje, stres, przemęczenie, niedosypanie odbijają się negatywnie na łuszczy. Teraz wszędzie mówi o szczepieniach przeciwko hpv, to czy w naszym przypadku takie szczepienie ma sens, żeby nie narażać układu odpornościowego na walkę z wirusem - którego ponoć organizm usuwa w ciągu kilkunastu miesięcy.
Wiem, że to może nie na miejscu pytanie i dziwny wątek dotyczący kwestii damsko-męskich. Ale unikając zarażenia i zmniejszyć ryzko raka szyjki macicy można jedynie przez małą liczbę partnerów. Trochę mnie to przeraża, jestem młoda, a "ta sfera życia" jeszcze przede mną, ale co z tego, że ja być może mogę mieć jedynego w życiu partnera (jeśli się oczywiście poszczęści- gdyż jestem w miarę przyszłościowym związku, mimo łuszczycy), jak owy partner miał wcześniej ileś innych partnerek.
Trochę dziwnie podeszłam do tej kwestii- nie jak osoba młoda, może w ogole nie powinnam się zastanawiać na tym, lecz dużo się teraz o tym mówi i trochę mnie to blokuje.
Może gdybym nie miała łuszczycy (bo dbam o zdrowie bardziej dzięki niej), nie zwracałabym na to uwagi.
Awatar użytkownika
 szater
#25819
BCG faktycznie archaiczna :annoyed: są nowe ogniska gruzlicy w Polsce...super,tego oczekiwali ci zaciekli przeciwnicy szczepienia dzieci???

Ostatni przypadek córka mojej kolezanki...kasłała od pół roku,leczyli na przeziebienie...okazało sie że ma gruzlice,nie była szczepiona bo na owe czasy zbyt chorowała,potem...potem jakos zeszło a teraz jest...bal na sto par dla niej jej rodziny,dzieci i...wszystkich z którymi miała styczność :devil:

Podziel się tematem z innymi!


  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 59