Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.

Podziel się tematem z innymi!

Awatar użytkownika
 szater
#26271
Wczoraj zapadł wyrok w sprawie morderstwa mojej przyjaciółki,sad orzekł Dożywocie-Jest to kara bezterminowa, skazany na tę karę może na podstawie art. 78 § 3 k.k. ubiegać się o warunkowe przedterminowe zwolnienie po 25 latach odbywania kary,dzieki nowelizacji ustawy Sąd, który orzekł karę dożywotniego pozbawienia wolności, może w swym wyroku ustanowić surowsze ograniczenie do skorzystania z warunkowego przedterminowego zwolnienia i własnie to uczynił ustalajac warunkowe przedterminowe zwolnienie po upływie....40lat. Odczuwam ulgę,zwycięzyła chyba sprawiedliwosc,Ela co prawda nie zmartwychwstanie ale Jacek już nigdy nie bedzie cieszył sie z wolnosci. 25maja minie rok,nareszcie zacznę spokojnie żyć.Tą wazną wiadomoscią chciałam sie z wami podzielić.
Awatar użytkownika
 antonia
#26274
Rozumiem co przeżywasz i cieszę się wraz z Tobą.
Niestety, sprawiedliwość jest różnie pojmowana i życie ludzkie w ocenie sądów ma coraz mniejsze znaczenie ;(

Przykładem jest los bezdomnych dzieci, o których zapomniała "szanowna sprawiedliwość" przyznając bandytom wysokie odszkodowania i luksusowe cele, za które między innymi płaci cała społeczność, także rodziny pozabijanych.
https://www.google.se/webhp?sourceid=ch ... eivik+cela
Awatar użytkownika
 szater
#26297
Wiem ,że nie wszystko jest doskonałe ale w moim przypadku akurat odetchnęłam z ulgą,uwazam ze wyrok jest sprawiedliwy.

Nie chciałąm odnosic sie do wszystkich wyroków i działan sądów...ten jeden przypadek był mi najbiższy,dotykał mnie osobiscie i...jestem wdzieczna za taki wyrok.$0 lat to szmat czasu,bedzie miał możliiwosc odpokutowac za swoje winy,smierc jest łagodniejsza,długoletnie więzienie,dreczące sumienie i ta niemoc to będzie najwieksza kara.

Podziel się tematem z innymi!


Potrzebuję ogromnej POMOCY.

Te przebarwienia z czasem powinny zniknąć. Kiedyś […]

Leki te obniżają działanie układu odpornościowego,[…]

Laminine

Tak bardzo w to wierzyłam, skończyło się na zaciąg[…]

Łuszczyca kropelkowa

Witaj Weroniko :) sprubój maści Sorion, je[…]