Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.

Podziel się tematem z innymi!

#27822
Mam problem z Aliexpress. Otóż z mojego konta pobrano sumę 49,13$ za zamówienie, którego nie dokonałam ani w tym dniu, ani na taką sumę. Nie wiem komu mam zgłosić ten fakt i w jaki sposób. Może ktoś miał podobne kłopoty? Proszę o pomoc.
#28034
Witam Cię Paweł. Przepraszam, ale dopiero dzisiaj zapuściłam w odleglejsze wątki i zauważyłam moje pytanie odnośnie Aliexpress. Na obrazie mojego konta widnieją wyrażne dane przelewu, czyli Ali, numer konta (ten sam, jak we wszystkich innych transakcjach), nie ma jednak niestety wiadomości który sklep, oraz za jaki towar pobrał te pieniądze. Najprawdopodobniej ktoś otrzymał ode mnie prezent :) Chyba nie ma już nadziei na odzyskanie tej kwoty(?). Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie moim problemem.
#28045
Tak myślałem, że kartą. Skontaktuj się najpierw ze swoim bankiem dlaczego ta kwota została pobrana z konta, skoro nie robiłaś płatności. I przedstaw sytuację, żeby wyjaśnić sprawę.

Jeśli nic się nie wyjaśni to skontaktuj się z Alipay przekazując dane, jakie uzyskałaś od banku. I przedstaw sytuację. Skontaktować się możesz tu: Na górze Help -> Customer Service -> I na dole masz przycisk Chat Now.

Podziel się tematem z innymi!


Poaznajmy się małopolska!

jakaś koleżanka z małopolski jest na tym forum?s[…]

O łuszczycy

…skutki braku wsparcia od najbliższych, czy[…]

Pani Łuska organizuje spotkanie integracyjne dla o[…]

Doniesienia naukowe

Metotreksat, a choroba płuc: https://www.termedia.[…]