Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.

Podziel się tematem z innymi!

Kepto
Jak Waszym zdaniem sprawdza się kabina prysznicowa przy dziecku ?> Słyszałam, że ponoc jest dużo mniej wygodna od wanny...

No i macie baterie podtynkowe czy natynkowe?
 Arlik
Dziecko lubi posiedzieć w wannie to chyba głównie o to chodzi.
Mozna kupić kabinę z wysokim brodzikiem-ja tak miałam. Potem jednak zrezygnowałam oraz zdecydowałam się na walk in. Moim zdaniem opcja jest wygodniejsza. Dzieci bardzo szybko i czesto się brudza. A tak postawisz dziecko pod prysznicem oraz od razu spłuczesz z zabrudzeń.

Mam niewielką łazienkę, dzięki wstawieniu walk in, zaoszczędziłam wiele miejsca. Łazienka stała się o wiele bardziej przestronna jak równięż wygodna w użytkowaniu.

Osobiście uważam, że wygodniejsze są baterie podtynkowe https://lazienka-rea.com.pl/baterie-pod ... ybrac.html - mam od Rea

Zdecydowałam się na słuchawkę w kolorze jasnego złota.
Obrazek
 rozma
Ja na szczęście już po remontach. Dwa lata mieszkaliśmy w naszym domu zanim ściany zostały wygładzone i pomalowane. Ściany to nie jest najwyższy priorytet. Trzymać się będzie. Owszem. Substytuty zawsze trzymają się najdłużej. Jedna łazienka zrobiona tak jak chcieliśmy. Druga na chwilę. I ta na chwilę jest już 13 lat ;)
w tamtym czasie nie mieliśmy kasy. Dom kupiliśmy od dewelopera praktycznie bez kredytu. Mieliśmy stara kuchnie. Kuchenkę na butle gazowa. Z czasem zrobiliśmy zabudowę i płytę.

Od siebie polecam na pewno baterie łazienkowe od Kuchinox. Sama obecnie mam w dwóch łązienkach, pomimo niskiej ceny nic złego się z nimi nie dzieje.

Firma poza tym oferuje bardzo fajny design:
Obrazek
 Benio Gierek
Ja osobiście nie lubię prysznica, wolę wanne. A jak chodzi o dziecko to chyba nawet lepiej wannę, żeby pociecha miała chociaż trochę zabawy z kąpieli ;)

Podziel się tematem z innymi!