Baner fototerapia
Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.

Podziel się tematem z innymi!

Awatar użytkownika
 antonia
#28271
Za kilkanaście lat zaczniemy masowo wymierać – ostrzega polski naukowiec

Za kilkanaście lat zaczniemy masowo wymierać – ostrzega polski naukowiec mieszkający w Kanadzie dr Marek Roland.

Degradacja środowiska na olbrzymią skalę, używanie chemicznych środków ochrony roślin, przemysłowa żywność, z której większość znajdującej się w handlu nie nadaje się do spożycia, chemia gospodarstwa domowego, leki i inne substancje to wszystko trafia do wody, gleby, ekosystemu.

Żyjemy również w morzu sztucznego promieniowania elektromagnetycznego, którego ludzkość nigdy nie zaznała w swej historii.
Gęsta sieć telefonii komórkowej, urządzenia Wi-Fi, nadajniki, maszty i instalacje służące do komunikowania się za pomocą fal, linie przesyłowe wysokiego napięcia, urządzenia elektryczne itd. To wszystko zaburza naturalne promieniowanie geomagnetyczne, słoneczne i kosmiczne jakiemu poddane jest całe życie na Ziemi.

Leif Salford, kierujący zespołem badań nad promieniowaniem Uniwersytetu Lund w Szwecji nazwał telefonie komórkową „największym eksperymentem biologicznym jaki człowiek na sobie przeprowadza” , a jej potencjalne skutki, na podstawie własnych wyników badań określił jako „przerażające”.

Obecnie na masową skalę wymierają zwierzęta, w tym pszczoły, bez których ekosystem przestanie funkcjonować.

Jak wynika ze spostrzeżeń obecnie z powierzchni ziemi znika od stu do tysiąca gatunków na milion w ciągu roku. Tymczasem w okresie gdy ludzie nie dominowali jeszcze na ziemi, co roku wymierał jeden gatunek zwierząt lub roślin na 10 milionów. Odkąd człowiek ingeruje w ekosystem, gatunki są dosłownie “wymiatane” z powierzchni naszej planety. Dzieje się to aż tysiąc razy szybciej, niż gdyby odbywało się naturalnie. źródło

W w Afryce Południowej Parku Narodowym Krugera zaczęły masowo chorować i wymierać krokodyle. Po wykonaniu badań środowiskowych okazało się, że poziom poszczególnych toksycznych substancji nie był wyższy niż dopuszczalne normy, a jednak ich kumulacja spowodowała opłakane skutki. To samo może być z człowiekiem.

Zostało nam niewiele lat, zaczniemy masowo wymierać jak te krokodyle – prorokuje dr Roland – jesteśmy blisko punktu, z którego już nie będzie odwrotu, nastąpi reakcja łańcuchowa, proces, którego nie da się odwrócić

Niemoralni politycy, skorumpowani przez lobby medyczne, farmaceutyczne, przemysłowe, przy kompletnym braku świadomości i zainteresowania społeczeństw gospodarką rabunkową, niszczeniem na masową skalę środowiska i zdrowia ludzi zakończy się tragedią, jeśli nie powstrzymamy tych szaleńców

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy:

http://sekrety-zdrowia.org/zaczniemy-masowo-wymierac/
Awatar użytkownika
 szater
#28299
Dzieki Bogu wiekszosc swojego życia przeżyłam w bliskosci natury xd teraz też staram sie w miare uwazac co jem i skąd owo jedzonko jest...niestety nie przeskoczy sie pewnych rzeczy,swiat pedzi w kierunku samozniszczenia :(
 grzech
#28309
Mi również "zapach" obory sąsiadów nie przeszkadza:)
Maszynka do mięsa, kiełbaśnica, automat do pieczenia chleba i wędzarka to prosty sposób na omijanie najbardziej toxycznych półek w sklepach :) Może jakoś przeżyję owy pomór? :)

Podziel się tematem z innymi!


O łuszczycy

Eksperci FDA w kieszeniach firm farmaceutycznych: […]

https://content.screencast.com/users/Plemnik/fold[…]

No i po targach. Relacje: https://kielce.tvp.pl/43[…]

ŁZS diagnoza

q CSK reumatolog nie zapisał, że jest... nie w jed[…]