Tu możesz porozmawiać na różne tematy niezwiązane z łuszczycą.
 magdam
#21112
Witam, jestem studentką IV roku kosmetologii WSIiZ w Warszawie, piszę pracę licencjacką na temat „Skuteczność metod pielęgnacji skóry w leczeniu łuszczycy”, jeśli ktoś miałby 5 min i zechciałby wypełnić anonimowo ankietę, będę bardzo wdzięczna za pomoc. Niektórzy wypełniają takie ankiety sami, mi zależy na prawdziwych badaniach i obiektywnym podejściu do tematu.
Z góry dziękuję za poświęcony czas.
Pozdrawiam, Magda

link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1h_wzuA ... o/viewform
Awatar użytkownika
 szater
#21122
witam,ponieważ zawsze staram sie pomagac studentkom wiec i tym razem chciałam wypełnic ankiete.niestety nie jest ona skonstruowana prawidłowo.W wiekszosci pytan mozliwe jest udzielenie jednej odpowiedzi,co w przypadku łuszczycy jest niemozliwe.Wiekszosc chorych jest "szczesliwa" posiadaczka kilku odmian łuszczycy a już połaczenie skórnej i stawówki to raczej 90%,podobnie ma sie sprawa z kosmetykami i dermokosmetykami,my nie ograniczamy sie do jednej linii że tak sie wyraże...działamy wielofrontowo.
Zapytanie o korzystanie z solarium albo słonca-korzystamy i z tego i z tego,jak wybrac tylko jedna odpowiedz?która bedzie prawidłowa?
Pytanie o zabiegi kosmetyczne-tu mozna napisac cały elaborat-proponuje podac kilka zabiegów i pozwolic wybrac a nie nakazywac wypisywanie swoich i ich ocena :surprised:
Pytanie czym sie kieruje przed kupieniem preparatu....tez tylko jedna odpowiedz.
Przeanalizowałam całą ankiete i uważam ze jest ona niedopracowana,odpowiedzi na nią nie wniosą niczego do poplepszenia naszego "bytu"
Proponuje wprowadzenie zmian i poprawek,jezeli już ktos decyduje sie zajac sprawami tak ważnymi jak kosmetyka skóry osób chorych na łuszczyce powinien zapoznac sie i posiąsc minimum wiedzy na temat tej choroby.Pozdrawiam,w razie potrzeby chetnie udziele dodatkowych wyjasnien czy informacji. :)