Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.
 betka
#3805
Kobietki!
Bierę i kupuję ten żel i ten kasztanowiec (zwłaszcza, jeśli po nim szumi, oj tak! :D :D :D - szum to ja ostatni raz chyba na studiach słyszałam, bo potem to już grzeczna byłam :D ) Dzięki! :*
#3807
No ja szumu po nim nie miałam za to latał mi komar za uchem,którego w domu nie było ale moja siostra też słyszała komara i ciągle go szukała (a piła na co innego).
#3810
Tak tylko pisze żebyś wiedziała jak ci zacznie szumieć że to nie przywidzenie, komary po tym naprawdę latają co u niektórych.
 dora1000
#3817
Kochane kochani pijcie jeśli i Wam ma pomóc :D . Na mnie tak działa zresztą Henia może Wam potwierdzić Jak sobie wypiłam to przez chwilę sepleniłam, ale to mija :crazy: . I nie mam tych czerwonych placków na głowie. Cud Wielkopolsce hihihih. Ja już prawie butelkę tego kasztanowca kończę. A jeszcze wspomaga moje naczynia krwionośne na twarzy. Ful serwis dwa w jednym jak dla mnie. Ale mam humorek. Jak ja bym chciała żebyście wszyscy tak tryskali energią jak ja. A żel działa cuda.

Buziole
#3819
Krysiu szumy nie w uszach a w głowie ale tak krótko tylko 10min toż to 96%etanolu a pite po łyżeczce daje większego kopa.
Awatar użytkownika
 henia
#3820
Dorota ja cię proszę weź i nie przesadzaj xd dogadać się idzie, to jakieś cieniutki ten Twój kop hiihii.
Żebym sama nie była pod wrażeniem tego wyciągu, to pomyślałabym, że Wy z Basią, to dla tych szumków/szmerków go pijecie :D xd
A poważnie, Basieńko: jak ten wyciąg w reakcjach z innymi lekami reaguje? Po głowie chodzi mi dziurawiec, mam rację czy to jakieś moje pozostałości czytelnicze, niekoniecznie w kontekście wyciągu?
#3822
Henia tylko że u mnie szumków nie ma może dlatego że ja podwójną dawkę,za to komar na początku latał.
Z dziurawcem go nie sprawdzałam ,z tego co już wyszukałam nie znalazłam przeciwwskazań do łączenia z innymi lekami jedyne działanie niepożądane to reakcje żołądkowe nie każdy z tego powodu może się rozkoszować tą naleweczką,czytałam że był łączony ze sterydami i antybiotykami pod okiem lekarza i nie było skutków ubocznych,ale dalej szukam bo trudno mi jakoś uwierzyć w brak jakichkolwiek skutków ubocznych. Poszperam co z tym dziurawcem,z tego co wiem wyciąg chroni skórę przed szkodliwym działaniem słońca tak jak u mnie a po dziurawcu można dostać uczulenia to chyba coś tu może być na rzeczy.
#3827
Henia ten dziurawiec to chyba sprawdzę na sobie wydaje mi się że składniki dziurawca tylko wspomogą działanie wyciągu obawiam się tylko że za bardzo się uspokoje po tej mieszance :)
Piłam przy wyciągu szałwie, melisę, pokrzywę,stale pije mięte a nawet czasem korę dębu i nie zauważyłam żadnych działań ubocznych,brałam też przeciwbólowe czy hydroksyzynę i nic się nie działo co by mnie zaniepokoiło.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10