Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.
 Luka86
#8953
Witam!
Ciekawy jestem czy łuszczyca zawsze atakuje całe ciało? Mam zaatakowane paznokcie od mniej wiecej 1,5 roku, a także szczeline pośladkową od jakis 6 lat. dopiero miesiąc temu wybrałem się z tym do dermatologa i zawyrokował łuszczyce. nie mam zadnego doswiadczenia z ta choroba wiec nie bardzo wiem czego sie spodziewac
z gory dzieki za kazde info
 euterpe
#8954
Nie ma reguły. Niektórzy mają same paznokcie, inni głowę jeszcze inni całe ciało. Jak na razie nie mam nic na kolanach, dłoniach ani łokciach tylko pojedyncze zmiany na nogach i tułowiu. Niektóre zmiany których nie ruszałem żadną inwazyjną maścią są sobie dalej małymi kropkami i nic się z nimi nie dzieje.
Awatar użytkownika
 henia
#8955
Witaj Luka :) Na dziś nie zawracaj sobie głowy, gdzie ona może jeszcze u Ciebie wyleźć. Bo i tak zrobi, tak jak sama chce. U mnie np. tułów opuściła a osiadła na pośladkach. Taki jaś wędrowniczek z niej :crazy:
Lecz i pielęgnuj, to co masz. Dotychczas nie wynaleziono sposobu, by przewidzieć: gdzie, i co może jej przyjść do łba :annoyed: Pozdrawiam :)
#8965
Niestety ta @ jest nieobliczalna, u mnie polubiła piszczele, mam taka małą kropeczkę na prawym przedramieniu jest sobie od zawsze, wszystko zlazło a ta f....ca nie, chyba ją kwasem solnym przypale, nic na nią nie działa. :crazy: