Tu umieszczamy tematy dotyczące łuszczycy w ujęciu ogólnym, czyli zwykle nie pasujące do innych działów.

Podziel się tematem z innymi!

 Megusia1
#29267
Dobry wieczór,

Może w pierwszej kolejności przedstawie sie . Mam na imie Magda.
Na łuszczyce choruje juz od okresu dziecinstwa. Raz jest lepiej raz gorzej, ale staram sie zyc w miare normalnie.
Jestem pielęgniarką, pracuje w poradni medycyny pracy na śląsku.
W obecnej chwili studiuje pielegniarstwo ( magister).
Trzeci semestr i przyszła pora na wybór tematu mojej pracy.
I tu zrodził sie pomysł napisania pracy na temat mi bliski- jakość życia człowieka chorfującego na łuszczycę. Chorobę , która nadal w naszym społeczeństwie jest traktowana z duzym dystansem, a my postrzegani jesteśmy jako " gorsi".
Nie wiem, czy tylko ja spotykam sie z takim traktowaniem, czy Wy rownież macie podobne doświadczenie.
Aby moja praca mogła powstać, musze zebrać i przeanalizować dostepny na ten temat materiał. Niezbędne są tutaj ankiety, których musze mieć 100 szt, aby móc rozpocząc pracę.
Zwracam sie zatem z gorąca prośba do uzytkowników tego forum, a wiem , że takich osób jak ja jest wiele, o pooc w zrealizowaniu mojego celu.
W tym tygodniu ułoże ok 17-20 pytań dotyczących naszej choroby, probemów z nią związanych, oraz sposobem radzenia sobie w codziennych problemach.
Prosze o odzew osób, które mogłyby taka ankiete wypełnić ( bedzie całkowicie anonimowa), i odesłanie mi takiej inforamcji, ponieważ od Was zależeć bedzie czy temat łuszczycy będzie mógł byc przeze mnie poruszony.

Dziekuje serdzecznie i pozdrawiam
Magda :)
 Megusia1
#29431
Witam ponownie,

Jakis czasu temu zwrócilam się do Panstwa o pomoc w wypelnieniu ankiety dotyczacej jakości życia codziennego osób chorujących na łuszczycę. Jest to temat mojej pracy magisterskiej. Aby ja stworzyć musze posiadac 100 takich ankiet. Pytania sa bardzo proste i jasne, a wypełnienie ankiety trwa 3-4 minuty. Jest całkowicie anonimowa.
Jeżeli mogą mi Panstwo pomóc, bardzo prosze o kliknięcie na link poniżej. Ankieta po wypełnieniu zostanie przesłana na mojego maila bez danych nadawcy.
Dziekuje za poświęcony cas.

Pozdrawiam
Magdalena Bożek

link : https://goo.gl/forms/QITNWM3Y14G9nBpo2

Podziel się tematem z innymi!