W tym miejscu piszemy o przebiegu swojego leczenia, radzimy się innych odnośnie leczenia własnego przypadku choroby.
 Showno
#36475
Planuję metamorfozę i chcę zmodyfikować swoje menu, żeby schudnąć. Rozważam zatrudnienie kogoś do pomocy, ale waham się między gabinetem w mojej okolicy a współpracą na odległość. Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie? Jeśli znacie kogoś genialnego w internecie, to bardzo proszę o polecenie. Chciałabym też wiedzieć, czy opłacenie fachowca to jedyna słuszna droga, czy aplikacje komórkowe stanowią dla nich realną konkurencję.
 briva
#36479
powiem szczerze, ze nie ma zadnej roznicy jesli chodzi o efekty czy motywacje pacjentów 😉 ale oczywiście to kwestia indywidualna, jaki rodzaj współpracy preferujesz i tez każdy dietetyk działa inaczej Jeśli chcesz zmienic nawyki raz a dobrze to polecam Ci na początku skorzystac z pomocy dietetyka, a później, jeśli będziesz czuła się na siłach zgodnie z wytycznymi możesz prowadzić siebie sama.
Daję tutaj namiar na dobry gabinet dietetyczny https://olgarymkiewicz.pl/ Otrzymasz tam odpowiednią pomoic.